Festival Dreamfields zahájil předprodej!

Loni v létě byl festival Dreamfields snad nejlepším nováčkem v nizozemské rušné festivalové sezóně.

22.1. 2012 10:14:32 | informace | Langy

Krásné letní počasí, krásné místo, kvalitní zvuk a silný line-up zajistil, že se první ročník festivalu zcela vyprodal. Organizátorem tohoto lákavého festivalu je tým klubu Matrixx, o kterém jsme na našem serveru již informovali. Datem pro letošní druhý ročník bude sobota 7. července 2012 a festival se uskuteční v rekreační oblasti Rhederlaag poblíž Arnhemu. Na vizuální stránce festivalu si dají organizátoři opět záležet a i letošní ročník slibuje úžasný line-up a působivou show se skvělými dekoracemi.

Předprodej vstupenek začal právě dnes. Zakoupit je můžete se slevou 7,50 Euro, tedy za 32,50 €, a to až do 31. Ledna 2012. Od 1. února se cena vstupenek zvedne na 40 €.

O line-upu vás budeme ještě informovat. Pro bližší info zatím sleduj

www.dreamfields.nl nebo www.slamfm.nl

Aftermovie 2011:

PARTYINFO

Dreamfields 2012

07.07.2012 , Arnhem
DJs: Nicky Romero, Bingo Players, Quintino, Shermanology, Nervo, Vato Gonzalez + MC Tjen, Sandro Silva, Danny Avila, Indiana, Brothers in The Booth, Noisecontrollers, Angerfist (live), Zatox + an-D, Wildstylez, Zany, Coone, The Pitcher + Slim Shore, Nitrouz, Omegatypez, Rebourne, Wasted Penguinz, Waverider, Devon K, MC Villain, B-Front (live), Crypsis & Radical Redemption, hera, Geck-O, Degos + Re-Done, Prefix + Density, Beholder + Sasha F, Frequencerz (live) + E-Force, Adaro, Avio, Solutio + The I´S + Chris One, Titan, Jack Of Sound, Phrantic, MC DV8 etc.
Cena: 32,50 - 40 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně