Mrkni se na line upy pro 3. týden

V Šumperku Filterheadz, do pražského Matrixu dorazí Ed Rush a valašský Slavičín čeká Rave on! s Jazzsteppa... Tak vybírej!

20.1. 2012 06:39:19 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

20.1. 2012

All in

Hradčany u Tišnova, Club 007

21.00 - Pete Ripe
22.00 - Mark Smith + JR
23.30 - K.Sandra
01.00 - Boss
02.30 - Dazy
03.30 - Wolf

20.1. 2012

Bush

Praha, Roxy

22.00 - Ghonzales&Akira + MC Lindee
01.00 - S.P.Y + MC Lowqui
03.00 - IM Cyber

2nd
Cubik + Tomics

20.1. 2012

Coonk Special

Brno, Perpetuum

21.30 - Deivis + Shala
01.00 - Moody B
03.00 - Javas + Mother@Work + (live)

20.1. 2012

Dancing in Heaven

Šumperk, 1dnička

22.00 - David Řehůřek
23.00 - Michael K
00.00 - Ozzy de Sante
01.00 - Filterheadz
03.00 - Danny Bright
04.00 - David Řehůřek
05.00 - konec

20.1. 2012

Dnb Rodeo

Praha, Storm

20.00 - Panzerfaust
21.30 - Beast 67
23.00 - Kato
00.30 - Forbidden Society
02.00 - Ed Rush
03.30 - M4Y4
05.00 - konec

20.1. 2012

Groove Beat

Sadová, Disco Mlejn

21.00 - Black
23.00 - Killa (live)
01.00 - Kesz (live)

20.1. 2012

Rave on! vol. 4

Slavičín, Áčko

21.00 - Wobbler
21.45 - Send
23.15 - Jazzsteppa (live)
01.00 - Dscdrmr
02.30 - Wobbler

20.1. 2012

Resident night

Ostrava, Fabric

22.00 - VanVega
23.00 - Danny Bright
00.30 - Ringo
02.30 - Martin Gredner
04.00 - Robiq
05.30 - konec

20.1. 2012

Standa Classix

Bratislava, SubClub

22.00 - Loktibrada
00.30 - Toky
03.00 - Monoide

20.1. 2012

Vendeta

Brno, Fléda

20.30 - Musicant
22.00 - Golly
23.30 - L Plus + mc Coppa
01.00 - Romitronic
02.00 - Spool
03.00 - UfO

20.1. 2012

Warm up 13 years of JZD promotion

Lednické Rovne, Storm

22.00 - Johny F.
00.00 - Martini
01.30 - Jordy
03.00 - Siki

21.1. 2012

Electronic Warfare

Praha, Bunkr Parukářka

21.00 - Foxitron
22.30 - JonnyPx5
00.00 - JayaRe
01.30 - Dysko (live)
03.00 - Asepthonik (live)
04.30 - konec

21.1. 2012

Escape

Brno, Perpetuum

21.00 - Hector
22.30 - Heelda
00.00 - Beatsplitterz
01.00 - Michal Pesina
02.00 - Michal Pesina + Beatsplitterz

21.1. 2012

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Fatty M + Roman Rai
01.00 - Ladida
03.00 - Roman Rai + Fatty M
05.30 - konec

2nd
Ondrej Psyla + Zjook

21.1. 2012

Party Vibes

Moravské Budějovice, Sahara

21.00 - Merflinger
22.30 - Wolf
00.00 - Martini
01.30 - Matimur
03.00 - Linshi
04.30 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně