Mrkni se na line upy pro 50. týden

Víkend, kdy v Brně hraje "Gueťák", je ti tak bohatý: v Olomouci Born 2B Live, Break4beats v brněnské Flédě, v Praze Flow... Tak vybírej!

16.12. 2011 06:57:02 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

16.12. 2011

Born 2B Live Special

Olomouc, S-klub

20.00 - Ajfel
21.00 - Ivka
22.00 - Nika
23.00 - Leny
00.00 - Toky
02.00 - Kaiserzoze
03.30 - David Drexler
04.30 - Downcrush

DnB
21.00 - Julans-P
23.00 - Solaris
01.00 - Sayko
03.00 - Pep.e + Haaz

16.12. 2011

Bounce bouce

Brno, Mersey

22.00 - Levi
00.00 - Kay Buriánek + Tvzex
02.00 - Ibe

16.12. 2011

Break4beats

Brno, Fléda

21.00 - Musicant
22.00 - Sayko
23.30 - XRS
01.00 - Jenna G + A.I.
02.30 - No Money
04.00 - Local Heroes

bar
21.00 - Phille + Flexa
23.00 - Kotlyk
00.30 - Mystique
02.00 - Yak
03.30 - BreakMatch

16.12. 2011

Bush

Praha, Roxy

22.00 - Ghonzales + MC C-Lara
01.00 - Survival
02.30 - Loxy
04.00 - P.no
05.30 - konec

16.12. 2011

David Guetta

Brno, BVV

20.00 - Tomáš Haverlí
21.30 - Sarah Main
23.00 - Arno Cost
00.30 - David Guetta
03.00 - Michal Poliak
05.00 - konec

16.12. 2011

Intensive Firstline

Ústí nad Labem, Pomeranč

21.00 - Enkeli
22.30 - Vasquez
00.00 - Pavel Faktor
01.00 - Béďa

16.12. 2011

Lexikon Lessen 3

Ostrava, Barcode

20.00 - Test-R + MD_Phone
21.30 - Bravas
22.30 - Shimita + LamyCZ
00.00 - Robiq
01.30 - No-On
03.00 - Tailor + Ultramaniac (special Hardtechno set)
04.30 - Thomas Cook
06.00 - konec

16.12. 2011

Naked Records in DJ Lab

Zlín, DJ Lab

21.00 - Southdip
23.00 - Luis
01.00 - Kita
03.00 - Houba
05.00 - konec

16.12. 2011

Nightmare

Vítkov,

20.00 - Brigida
21.30 - Muotak
23.00 - Little
00.30 - Old-Vasha
02.00 - Luka
04.00 - H.V.sound system

16.12. 2011

Noc u Merkura

Pardubice, Žlutý Pes

21.00 - Mr. Pupitz
22.30 - Lulu Rulez
00.00 - WAB Project
02.00 - Hech + Jamezz

16.12. 2011

Sunakashi

Brno, Perpetuum

22.00 - Vik
23.00 - Cuffia
00.00 - Javas
01.00 - Vik
02.00 - Cuffia
03.00 - Javas
04.00 - všichni

16.12. 2011

Underground

Žďár nad Sázavou, Number III

21.00 - Max
23.00 - Bagetar + Fidzi
01.00 - Beatmouse7

17.12. 2011

Beat Direction: Keep to Vibe

Soběslav, Paluba

22.00 - Brooklyn
00.00 - Lixx
02.00 - Im Cyber
04.00 - Hanzall
06.00 - konec

17.12. 2011

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Schwa
01.00 - Timo Maas
03.00 - Roman Rai + Fatty M
05.30 - konec

17.12. 2011

Planet blue night

Brno, Perpetuum

22.00 - Sagus
23.30 - Ondrej Psyla
01.00 - Dirty Saffi
02.30 - Casper + Shpack

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně