Colours of Ostrava se stěhují do Vítkovic

Letos se festival konal v centru města naposledy. Od sezóny 2011 by se Colours měly přesunout do tzv. Dolní oblasti Vítkovic.

6.12. 2011 14:21:03 | life style | Jan „ian“ Hromek

Vítkovice [foto: www.colours.cz]

Pořadatelé si od stěhování slibují ippuls v podobě větší rozlohy areálu (a tedy i větší návštěvnosti), kam by se vešy v šechny hlavní scény, i využití genia loci industriálního areálu bývalých hutí.

„Nové místo nabídne kromě venkovních i vnitřních scén oproti původnímu areálu řadu praktických výhod, po kterých volali naši návštěvníci - například větší prostor pro návštěvníky, zázemí, hygienu i stanové městečko, vlastní parkoviště a řadu dalších. Festival navíc ale získá na další unikátnosti,“ píše se na blogu festivalu...

Linky:

PARTYINFO

Colours of Ostrava 2012

12.07.2012 - 15.07.2012 Dolní Oblast Vítkovice, Ostrava
Live: Animal Collective, Mogwai, Infected Mushroom, Parov Stelar Band, Bobby McFerrin, Alanis Morissette, Janelle Monáe, Björk (nebude hrát)
DJs: Martin Streed, D’Safo, Martin Craye, Cou-D, Djeda Lebeda, Josh Mosaiq, Michal Bauer, Psycho, Fourcase, Mathiass O’zana, Philipoo, Chicken, CJ Fox, Wecca, Wojki, Petta Glover, C-Phone, Elvis, Kmín, Jirka Javorský, Lum X, Lowa etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně