Apokalypsa All Star Game: tak jak bylo?

První víkendové ohlasy, které ještě doplníme, nějaké fotky by měly být cobydup...

27.11. 2011 12:55:23 | ankety & názory |

Moniq: Nepříliš apokalyptická Apokalypsa

Můj nostalgický návrat po letech na místo činu hodnotím mírně rozpačitě: organizace na jedničku, s atmosférou to bylo naopak o dost horší, alespoň dle mého názoru. Z účinkujících nejlepší výkon jednoznačně Capriati - škoda ho v tak brzkém čase... Ostatní tak nějak nenadchli ani neurazili... Druhá stage byla velmi příjemná, ať už pro uši nebo pro oči, možná by byl dostačující (a útulnější) menší prostor, ale aspoň bylo dost místa :). Jinak celkově překvapil poněkud vyšší věkový průměr návštěvníků - holt asi stárnem no:).


Cutter: Má třetí, má nejlepší..

Letošní Apokalypsa pro mě byla má třetí v pořadí a musím říct, že rok od roku je to lepší a lepší, což mě potěšilo! ! Zmenšenej prostor díky VIP stage, myslím, přišel vhod hlavně, co se týče zvukový stránky, která byla více než uspokojující. Ještě teď mě hučí v uších, ale to je samozřejmě myšleno v dobrým. Když to tak vezmu a podívám se zpětně na celej večer kolem dokola, tak nevím, co bych mohl vážnějšího vytknout. Zkrátka jsem rád, že jsem mohl opět navštívit pavilon P a užít si parádní atmosféru s výbornými DJs.


PePe: Lasery a čínské nudle

Na party jsem dorazil mezi prvními. Kladně hodnotím laserovou show, dostatek místa na sezení, stánky s jídlem, příjemnou a ochotnou ochranku (tímto bych jí rád ještě jednou poděkoval za pomoc). Nelíbil se mi zvuk s nepříjemnými středy, výkony DJs byly až na výjimky v podobě Upgrada a Capriatiho poměrně velká tragédie. Organizačně ale nemám Apokalypse co vytknout. Akci jsem opouštěl o půl druhé ráno a nezbývá mi než věřit, že příště se pozvaní umělci předvedou lépe.


Blondeemonic: Apokalypsa se na BVV pěkně zabydlela

Tak po roce zas na Apošence a jak bylo? U mě dobrý :-). Strategicky pojatá světelná show, silný zvuk, fajné projekce, intra a organizace bez větších chyb... Plusové body připisuji z hudební stránky hlavně Josephu Capriati, Alexovi s Buchachou a Benu Simsovi s Paul Macem. Plán kulturního vyžití splnili soudruzi z Brna na 101% Myslím, že se Apokalypsa na BVV pěkně zabydlela a náramně se jí tu začíná dařit :-).


Finch: Klasická Apokalypsa

Tento díl Apokalypsy se nesl v duchu těch předchozích. Organizačně opět o něco lepší, dokonalé to ovšem ještě nebylo a to se týká i zvuku. Oceňuji prakticky nulový počet zbytečných stánků, dostatek barů a vůbec celkové uspořádání pavilonu, včetně přístupné galerie pro všechny návštěvníky. Hudebně podle očekávání, někdo zahrál lépe, někdo hůře. Všichni si ale přišli na své, včetně laserové a světelné show, která ale pro mě osobně byla až moc megalomanská.


Floatman: 2. stage připomínala klub

Tento díl Apokalypsy byl po organizační stránce zvládnut nejlépe ze všech, co jsem mohl na brněnském výstavišti navštívit. Nejvíce mě překvapila druhá stage, která díky vkusným dekoracím připomínala spíš klub než halu. Jediné, co se mi zdálo slabší, byl zvuk na hlavni stagei. Ale ten ovlivnuje víc faktorů a ne jen použitá technika, takže těžko soudit, zda byl problém ze strany DJs nebo technický.


Dominika: Parádní mejdan na lahodných beatech

Po dlouhé době jsem vyrazila na takto velkou party a mé očekávání bylo po pár chvílích překonáno; mimo jiné poprvé jako fotografka ;o). Světelná show byla neskutečná podívaná v doprovodu světových jmen, která doslova a do písmene rozpoutala parádní mejdan na lahodných beatech. Na druhé stagi byl luxusní design s mojí oblíbenou house music a bylo jasné, kde budu většinu večera.


PARTYINFO

Apokalypsa All Star Game

25.12.2011 BVV, Brno
DJs: Mauro Picotto, Gayle San + Sven Wittekind, Rush, Buchecha + Alex TB, Ivee (live), Killa Productions (Ben Sims + Paul Mac), Joseph Capriati, Nastia Beauty, Lucca, Upgrade, Misa Salacova
VIP: Pavel Bidlo, Loutka, Cubik, Javas, Sandro, Elio etc.
Cena: 399 - ? (předprodej) / 699 / 799 (předprodej VIP) / 999 (VIP)
REKLAMAREKLAMA