Mrkni se na line upy pro 46. týden

Let it Roll poprvé v Ostravě, Midi a samozřejmě Transmission Digital Madness. Tak vybírej!

18.11. 2011 06:06:39 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

18.11. 2011

Bomb Da Bass

Praha, Storm

20.00 - C.N.B
22.00 - Sequens
23.30 - Babe LN
01.00 - Stanzim
02.30 - Smario
04.00 - back2back
05.00 - konec

18.11. 2011

Expectation

Praha, ST.YX

21.00 - Polapa
22.30 - Dejmon
00.00 - Houba
01.30 - MCB
03.30 - Dejmon + Houba

18.11. 2011

Full House

Brno, 7. Nebe

21.00 - Deepress
22.30 - Wally D
00.00 - Hydrophonic
01.30 - Patricia
02.30 - Ian In Run
03.30 - Quiks

18.11. 2011

Let it Roll

Ostrava, Výstaviště Černá Louka

20.00 - Thiew
21.30 - Bifidus Aktif + Suki
23.30 - B-Complex
01.00 - Camo + Krooked
02.30 - One Way
04.00 - Forbidden Society
05.30 - No Money
07.00 - konec

18.11. 2011

Midi

Brno, Perpetuum

22.00 - Deivis + Shala
02.00 - Ilyas Heckmann
06.00 - konec

18.11. 2011

Transmission Pre Party

Praha, SaSaZu

22.00 - N-Rico
00.00 - Setrise
02.30 - Bon Finix + Tripmain
05.00 - konec

18.11. 2011

Vendeta

Brno, Fléda

20.30 - Spool
22.00 - Musicant
23.30 - Zero T
01.00 - QO
02.30 - Camel

2nd
20.30 - Kotlyk
22.00 - Marcco
23.30 - Valoa + Ruff + P.Pigeon (live) aka Analog Digital Freaks
03.00 - BreakMatch

18.11. 2011

Warm up Apokalypsa

Pohořelice, Gemini

21.00 - Najgecc
22.20 - Mindhole (live)
23.00 - Misa Salacova
00.00 - Phil Albedo
01.00 - Navr aka Rvan
02.00 - Skais
03.00 - James Haste + Adam Suizo
04.00 - Luke Carson

19.11. 2011

Drummes II

Praha, Bunkr Parukářka

20.00 - Domino
22.00 - Volume plus + Skáčko
01.00 - Benvinda + Mc R Vee
02.30 - Khomix
04.00 - Martyyno

19.11. 2011

Equalizer

Ostrava, Klid

20.00 - Skart
22.00 - Spigl
00.00 - MaSo
02.00 - Struna

19.11. 2011

Le Mixage House Dance Jammin

Praha, Vysmátý Zajíc

21.00 - Beee Beee
22.30 - Elent 2.0
00.15 - Checo Zac
02.00 - Elent 2.0 + Checo Zac + Beee Beee
04.00 - konec

19.11. 2011

Party Vibes

Moravské Budějovice, Sahara

21.00 - Peritt
22.30 - Eddy Roar@Del-Eat
00.00 - Hanah@Gerex
01.30 - Matimur
03.00 - Čupír
04.30 - konec

19.11. 2011

Transmission Digital Madness

Praha, O2-Arena

20.00 - Michal Poliak
21.30 - Gareth Emery
23.00 - Markus Schulz
00.40 - Above & Beyond
02.20 - Transmix
02.50 - Ferry Corsten
04.30 - John O'Callaghan
06.00 - konec

19.11. 2011

Wolfish Night 3

Ostrava, Fabric

21.00 - Piri
22.15 - Matthew aka Pus*y Killer
23.30 - OneWay aka Wolfish
01.00 - Phuture Traxx
03.00 - Denysa
04.30 - Robiq
06.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně