Podzimní hudební ozvěny z Valašska

Kapely a DJs, kteří se ve větších městech vytočí I několikrát do roka, se k nám na Valašsko...

15.11. 2011 10:17:56 | life style | Pstruh

.. někdy ani nedostanou a pokud se to podaří, odmlka mezi jejich koncerty je I několik let. Možná o to více, si návštěvníci jejich vystoupení u nás váží a vyhledávají je. S koncem tohoto roku, se pár takových akcí připravuje, tak proč se o nich nezmínit.

Vzpomínka na letní valašsko a Festiválek 2007 [foto: Jeremy]

A-club žije!

Tento klub ve Slavičíně přežil rekonstrukci, dostal nového produkčního a vydal se na jinou hudební cestu, než v předchozích letech, nemluvě o cenách drinků na baru. I díky tomu, bude možné ke konci tohoto roku vidět hned několik zajímavých koncertů.

Prvním datem bude 19. 11., kdy přijedou Midi Lidi se svým vystoupením v rámci "Kindigo!" tour 2011. Kapely zde představí nové album, zahraje v nové sestavě a to vše po nemoci. K tomu nové a zdravé Midi Lidi doprovodí pro mnohé slovenská srdcovka Puding Paní Elvisovej.

Dočkají se i příznivci poctivých kytarovek. 16. prosince zahrají ve Slavičíně Airfare, kteří 2 roky pracovali na desce. Tu si vzal pod křídla americký producent Bjorn Thorsrud (Smashing Pumpkins, Zwan, The Dandy Warhols, Whitesnake, Monster Magnet..). Takže pokud nestíháte křest v Praze nebo v Brně nevadí :). Album, do kterého vložili tolik energie i úspor, pokřtí symbolicky i na Áčku.

Vánoční třešničkou na dortu bude vystoupení Prago Union + Livě Band na druhý boží hod vánoční 26.12. Kapela, jejíchž vystoupení několikrát vyprodaly Lucernu, dorazí opět do A-clubu. Těšit se můžeme nejen na hudebníky, kteří po roce a několika větších koncertech hrají zase o dost líp, než minule, ale taky na skladby, které minule nezazněly. 'Zakázaný ovoce', 'Katasrofy', 'Sklep' a samozřejmě 'Nadživotní'.

Tata bojs a 3 Opice

To co se dlouho šuškalo, je pravda. Music bar 3 Opice na Vsetíně navštíví 19. 11. v rámci „Ležatá osmička“ tour Tata bojs a jen tak se to „nebude opakovat“. Pro mnohé to bude předčasný vánoční dárek, kdy se jejich oblíbená kapela konečně dostane do našeho „velkoměsta“. Hostem večera budou Republic of Two. Nové album Ležatá osmička sklízí úspěchy na všech frontách, jak u kritiků, tak u fanoušků, v rádiích i u mě v autě, tak se necháme překvapit, jak bude přijato opičím publikem. Takže "Kluci kde ste?"

Musica Electronica s JZD promotion

Nejstarší valašská klubovka pokračuje. V MC Kravín zahraje slovenský Michal Breeth a polský ECO. Michael Breeth patří u sousedů mezi top djs, o čemž svědčí i jeho prestižní radiovou show 4Elements na slovesném Radiu_FM. Za JZD nastoupí Rusty Fox, PapiOil a Martini. Černým puntíkem zůstává absence jediného residenta a průkopníka této párty, kdy Ian Fuzzy bohužel nedorazí z pracovně časových důvodů, Pražskou krví na akci bude téměř dvorní VJka JZD Tha Sun. To vše 18. listopadu v Music Clubu Kravín ve Valašských Kloboukách.

Připravuje se….

Únor se blíží a s ním i narozeniny JZD promotion, obsazení je téměř na spadnutí, tak snad jen páteční termín 17. 2. 2012 je spolu s místem MC Kravín zatím jedinou jistotou.

PARTYINFO

Musica Electronica vol. 13

18.11.2011 Kravín, Valašské Klobouky
DJs: Michal Breeth, Eco, PapiOil, Rusty Fox, Martini
Cena: 80
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně