Soutěž iDJ night zná své vítěze!

A je rozhodnuto. Čtyřčlenná porota v čele s DJem Kaisersoze od středy pilně poslouchala sety a studovala profily osmi desítek soutěžících DJs...

4.11. 2011 14:18:05 | ankety & názory | PePe

Soutěž iDJ night zná své vítěze!

Ve vyřazovacím kole neprošli všichni, kdo uvedli na profilu iDJ night nesmyslný nebo nefunkční link a dále ti, kteří nedbají na vzhled svého profilu a mají velké rezervy v jeho obsahu.

Zůstal poměrně velký počet soutěžících, kteří se lišili už spíše jen kvalitou svého mixu a hudebním stylem. Z těchto kandidátů jsme vybrali deset finalistů a co nás mezi nimi překvapilo, byl velký počet příspěvků ze Slovenska. Na východ od Brna se zřejmě dobře daří techno music a její zástupci mají kvalitní potenciál stát se novou generací oblíbených DJs.

Porota ve složení DJ Nois, Peter Pea a Finch nakonec  ve velice vyrovnaném souboji vybrala tři kandidáty, kteří si zaslouží vaši pozornost. Dva z nich se představí na dnešní první soutěžní noci serveru iDJ.cz, kterou hostí brněnský klub Perpetuum. Třetí se stává tváří “iDJ doporučuje” pro následující měsíc.

Přijďte večer do klubu Perpetuum podpořit nové talenty! Těší se na vás “techno vydání” soutěžní noci iDJ night.

Vítězové soutěže iDJ night

Děkujeme všem soutěžícím za zaslané příspěvky. V nejbližší době zveřejníme seznam nejlepších soutěžících, kteří sice neprošli do finale, ale jejich profily na serveru iDJ.cz stojí za shlédnutí.

PARTYINFO

iDJ.cz Night

04.11.2011 Perpetuum, Brno
DJs: Kaisersoze, Nois, Dazy, Bari, Peter Pea + host
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně