Chrismtas party letos již s číslem 12

Ani letos nebudou vánoční svátky ošizeny o tradiční pardubickou Christmas party. Hlavní tahákem bude Marco Bailey.

2.11. 2011 06:12:41 | informace | pop84

Chrismtas party letos již s číslem 12

Tradiční místo, pardubické Výstaviště ABC (známé také jako L-ko), tradiční termín 25.prosince a také 2 taneční floory, to je Christmas party.

Po loňském ročníku, kterému kralovali Space djz, se letošní “Christmaska” těší na návrat oblíbence českých technařů Marca Baileyho. Marco u nás vystoupil poměrně nedávno na jedné kontroverzní podzimní party, z které neodjížděl zrovna nadšený. Zda-li neměla nedávná negativní Marcova zkušenost vliv na jeho booking, Džejár odpovídá: "Jeho hraní v Brně bylo špatné, jak sám oficiálně uveřejnil. Na Christmasce už hrál a byl maximálně spokojen, takže se těší! Na druhou stranu, moje agentura má dle mého skromného názoru slušnou úroveň. Nejsme amatéři!"

Marca na hlavní stage doprovodí dvě sličné dámy českého dingu Lucca a  Laydee Jane. Své zastoupení zde najde i našláplá česko-slovenská  “techno škola” alias Toky, Kaisersoze,  Džejár & Roger Venzent a J.C. Denton. Druhý floor budou mít na starosti djs ze Studia 54.

Zajímá vás, proč si Džejár uvádí u svých vystoupení i Roger Venzent? Řekl nám k tomu: "Džejár s Rogerem vzájemně spolupracují a sety jsou více funkový. Už se chci vymanit z toho starýho Džejára a dát svým setům novou tvář. Pomalu na tom pracuju, příští rok se doufejme stane více podstatného!"

Že jde v Pardubicích také o pořádnou kalbu, to slibují např. hostesky, které od samého začátku party (20:00) nábídnou panáka prémiové vodky Helsinki Raspberry. Chybět nebudou ani příjemné bary se sortimentem za skvělé ceny – příkladem budiž drink večera za pár kaček - premiová vodka Helsinki za pouhých 30 Kč a Redbull za 50 Kč!

Oslavte vánočky na party, kterou od roku 2000 navštívilo více než 20 000 lidí, příznivců elektronické hudby a především pořádný kalby! Která byla ta nej? "Těžko říci, bez zbytečných keců, všechny jsou dobrý. Jen já si je poslední roky více užívám a už to tak pracovně neprožívám:) Vlastně si vzpomínám na Takaakiho, když ho Toky dovezl do Lka a on měl strašnej hlad po cestě z Japonska a tří hodinové jízdě autem z letiště. Tak jsme narychlo jeli do Glóbusu, koupili mu tu mastnou sekanou v housce a on se tam chudák zeblil a měl celej večer v prdeli:) A Toky z týhle historky pokaždý brečí smíchy, jak jinak:)" doplŇuje Džejár

Svoji účast můžete potvrdit na Facebooku akce. A u nás v shopu si můžete nyní objednat lístky.

Více najdete také v tiskové zprávě

PARTYINFO

Christmas party 2011

25.12.2011 L-Klub, Pardubice
DJs: Marco Bailey, Lucca, Laydee Jane, Toky, Kaisersoze, Džejár & Roger Venzent, J.C. Denton, Jean Hllavinho 2nd: Studio 54 DJs
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně