Goodhood přináší stylovou kolekci pro muže

Britská značka Goodhood se sídlem v Lonýně je nejen ve své mateřské zemi považována za jednu z nejlepších.

31.10. 2011 06:08:59 | móda | Charlotte

Pro podzim/zimu 2011 představili návrháři této značky kolekci výhradně pro muže, ačkoliv se obvykle zaměřují na obě pohlaví. Jednotlivé kousky této kolekce nabádá muže, aby se v nepříznivém počasí zahalili do barev, obohatili svůj šatník kousky oblečení, které dokonale padnou a jsou navíc z kvalitního materiálu.

Celá kolekce má název "Nevermind! a vychází z kolekcí severských značek Norse Projects, Soulland, Wood Wood, Comme des Garsons Junya Wantanabe Man, Perks and Mini, Pendelton a dalších. Společným prvkem těchto značek je oblečení, které naprosto splňuje estetickou funkci a zároveň skutečně zahřeje.

Muž si může díky návrhářům z Goodhood vytvořit osobitý a ležérní styl s kapkou elegance, aniž by působil jako kovboj, který se zasekl v roce 1992.

Z e-shopu velmi doporučuji pruhované košile, jednobarevné i vzorované svetry, šály, které v českých ulicích jen tak nepotkáte a za zmínku stojí rozhodně i čepice a velmi zajímavé boty, které sice nejsou nijak extravagantní, ale v českých ulicích budou rozhodně jedinečné.

Zdroj:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně