Mrkni se na line upy pro 43. týden

Čeká nás nebývale dlouhý víkend a parties bude během něho víc než dost. Tak vybírej!

27.10. 2011 06:13:12 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

27.10. 2011

DNB League 666

Praha, Storm

20.00 - Tons + Emeka
22.00 - M4Y4
23.15 - C.N.B
00.30 - Robyn Chaos
02.00 - Forbidden Society
03.30 - N-core
05.00 - konec

27.10. 2011

Maximal

Brno, Perpetuum

22.00 - Upgrade
23.30 - Scienst + Fawkes
01.00 - VK Studio
02.30 - Jean Hllavinho

27.10. 2011

O´Seex 10th Anniversary

Brno, Fléda

21.00 - Javas
23.00 - fashion show
23.30 - Wally D
00.30 - Tonka
02.30 - Hydrophonic
03.30 - Jerry
04.30 - Jay Beck

2nd
21.00 - George S
22.30 - Manack
23.30 - Wolscha
01.00 - Danny Bright
02.30 - Gabriel Progressium
04.00 - Ian in Run

27.10. 2011

Smoke Essence 52

Ostrava, Cafe de la Ostrava

20.00 - Tom Carbol
22.00 - Leepo
00.00 - Cubik
02.00 - Piri

28.10. 2011

B-day 2nd edition

Písečná u Jeseníku,

18.00 - Fukar
20.00 - P.S.
21.00 - B-style
22.30 - Majkl
23.30 - Lucky
01.00 - Elvis
03.00 - 2NIne
04.30 - FL_son + Kwasar + MC Mára

B-day stage
19.00 - Larwy
20.30 - LIfe
22.00 - U.KKY
23.30 - Cmeen
01.00 - Růža
02.00 - Prooser
03.00 - R-digy

28.10. 2011

Base

Praha, Pekelnej Bar

22.00 - Pete Walk + Adam Cloud
23.00 - Adam Cloud
00.30 - Pete Walk
02.00 - Michael C
03.30 - Revis
05.00 - konec

2nd
23.00 - Calda + Cube
00.30 - Peter Costa
02.00 - Ketan
03.30 - Enkeli
05.00 - konec

28.10. 2011

Crystal

Ostrava, Fabric

23.00 - Laydee Jane
02.00 - Artento Divini
06.00 - konec

28.10. 2011

Drag and Drop 007

Praha, Cafe Nona

22.00 - Sasha Nevolin
23.30 - Chepuchov
00.00 - Mutuju
01.30 - Brezhnev

28.10. 2011

Midi

Brno, Perpetuum

22.00 - Deivis + Shala
01.00 - Dandy aka Peter Makto
03.00 - Shala + Deivis

28.10. 2011

Resistance

Šumperk, Suteren Lounge

21.00 - Albi
00.00 - Albi + Honza Sládek (kytara)
00.30 - Albi

28.10. 2011

This is not Mirage

Praha, Le Mirage

20.30 - Pit K.
22.30 - Philsong
00.30 - huDi

29.10. 2011

Boom Bác vs Naked Records

Uherské Hradiště, Mír

20.00 - Strawberry
21.00 - Spektra 1
22.30 - Czida
00.00 - Raz.2.3
01.00 - Izzi (live)
02.30 - Houler (live)
04.00 - Raz.2.3
05.00 - Ezo + Shoke

2nd
20.00 - Houba
22.00 - Luis
00.00 - Peter Pea + Ivka I
02.00 - VK Studio
04.00 - Mindhole
06.00 - konec

29.10. 2011

Fresh Fruit

Brno, Perpetuum

22.00 - Ali
00.00 - Muzzy
02.00 - Muzzy + Ali

29.10. 2011

Kick da Night Special

Ostrava, Fabric

23.00 - Revis
01.00 - Setrise
03.00 - Bon Finix + Tripmain
05.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně