Mrkni se na line upy pro 42. týden

V brně In Progress nebo Sunakashi, v Opavě Freaky, v soběslavské Palubě Technasia. Tak vybírej!

21.10. 2011 06:18:44 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

21.10. 2011

Dirty Composition

Popovice u Uherského Hradiště,

20.00 - Kita
21.00 - Mooka
22.00 - Czida + Wiit
23.00 - Im Cyber
00.30 - B-Complex
02.00 - Soldik
03.00 - Bear
04.30 - Enjoy
06.00 - konec

21.10. 2011

Drumstation

Praha, Cross

21.00 - Beast 67
22.00 - Yukimura
23.30 - X.Morph
01.00 - Moving Fusion + MC Coppa
02.30 - Computer Artit
04.00 - Skiny

21.10. 2011

In Progress

Brno, Fléda

21.00 - Fashbeck
22.30 - Siesta
00.00 - Cuffia
01.30 - Phonat
03.00 - Manack

21.10. 2011

Jungle Jam

Praha, Storm

20.00 - Medis
21.30 - Driver
23.00 - Mad4ce
00.30 - Rich + Basstien
03.00 - Wash!
04.30 - B2B all DJs
05.00 - konec

21.10. 2011

Kyau & Albert v 7. nebi

Brno, 7. Nebe

21.00 - Mitcheek
22.00 - Jordy
23.00 - Duncan Grey
00.00 - Patricia
01.00 - KaA
03.00 - Ian in Run
04.00 - Quiks

2nd
21.00 - Jaqullin
23.00 - Adas
00.00 - Chris Sadler
01.30 - Ivo Hilszek

21.10. 2011

Noc u Merkura

Pardubice, Žlutý Pes

21.00 - Mr. Pupitz
22.30 - Lulu Rulez
00.00 - Pixie
02.00 - Hech + Jamezz

21.10. 2011

Sunakashi

Brno, Perpetuum

22.00 - Vik
00.30 - Martin Haberland
02.30 - Schwa
04.30 - ?
06.00 - konec

21.10. 2011

Za5min12 MNML Techno Autumn Game!

Ostrava, Klid

19.00 - Dixxon
20.30 - Myxin
22.00 - Test-R aka 69
23.30 - K.Sandra
01.00 - MD-Phono
02.30 - Dark X
04.00 - No-oN

22.10. 2011

Freaky

Opava, Depo

21.00 - Sep
22.00 - Collien
23.15 - Jomi
00.30 - Toky
02.00 - Mr. Yoda
03.00 - Ondarush + Jaffa

22.10. 2011

Hard Resistance

Opava, Mix-Bar

21.00 - Nexx
22.30 - Bravas
00.00 - Shimita
01.30 - LamyCZ
03.00 - Ultramaniac
04.30 - Thomas Cook
06.00 - konec

22.10. 2011

Miami Bitch Gold Edition

Brno, Perpetuum

22.00 - Alexx
00.00 - Stirrer
02.00 - Dave Legato
04.00 - residents mashup

22.10. 2011

Technasia Techno Order

Soběslav, Paluba

22.00 - Tomas Drex
23.30 - Spiriakos
01.00 - Wetrix + Pluge
03.00 - Steen
04.30 - Golpe
06.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně