Mrkni se na line upy pro 41. týden

Na klubové akce, alespoň početně, docela silný víkend. Od Plzně po Ostravu :-). Tak vybírej!

14.10. 2011 06:17:32 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

14.10. 2011

Afromission

Praha, Akropolis

Malá Scéna
22.00 - Yukimura
00.00 - Goldstar
00.30 - TiDiTaDe
01.00 - Mikuláš
02.00 - Goldstar
02.30 - Ross The Boss
04.30 - konec

Divadelní Bar
22.00 - Brada & Voita
23.30 - Bica
01.00 - Teskko
03.00 - Babylon Rocker
04.30 - Goldstar

14.10. 2011

DNB DNA: Jump&Clown edition

Brno, Favál

20.30 - Philee + Flexa
22.30 - N.E.D + Hrr.nec
00.30 - Sayuz
02.00 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
04.00 - El Waca

2nd
21.30 - Brainscan
23.00 - Philee + Flexa
01.00 - Yak
02.30 - Sayuz

14.10. 2011

DNB Rodeo

Praha, Storm

20.00 - Ozone
21.30 - Azawakk
22.30 - Meikos
23.30 - Pixie
01.00 - Matrix & Futurebound
03.00 - Bifidus Aktif + Rudeboy
05.00 - konec

14.10. 2011

Elektra

Brno, Fléda

22.00 - Gusman
01.00 - Gregor Tresher (live)
02.00 - Orbith
04.00 - Macio

bar
21.00 - Ivka
00.00 - Piri
02.00 - Tokátko
04.00 - Peter Pea

14.10. 2011

Evolution Special

Ostrava, Fabric

22.00 - Freshboys DJs
23.00 - Sony Vega
00.30 - Martin Gredner
02.30 - Simon Patterson
04.30 - Freshboys DJs
06.00 - konec

14.10. 2011

Heart Beat

Praha, Temple

hardcore stage
21.00 - Enhancer
22.30 - Hungry Beats
00.00 - The DJ Producer
01.30 - Angerfist
03.00 - The Speed Freak
04.00 - Dave.LXR
06.00 - konec

broken stage
20.00 - Er
21.30 - Mersi
23.00 - Duff
00.30 - Merak
02.00 - Sinafox
03.30 - Hoodass
05.00 - d25
06.00 - konec

techno stage
20.00 - Chemik
21.30 - Antal
23.00 - Mejra + Majkl
01.30 - Suburbass
03.00 - Ychy
04.30 - Mephisto
06.00 - konec

14.10. 2011

Radio 1 Embassy

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Josef Sedloň
01.00 - The Timewriter
03.00 - Dan Cooley
05.00 - konec

14.10. 2011

Rhythm Factory

Brno, Perpetuum

22.00 - Yak
23.30 - Martin Dee
01.00 - Radan Just
02.30 - Lofi
04.00 - Casper

14.10. 2011

Rush Hour B2B Edition

Brno, Exit

21.00 Holy + Rythmique
22.30 John Dora + Psychiq
23.30 Jonathan van Reed + Najgecc
00.30 Stepan Bruck + Vyrys
01.45 Phil Albedo + Deepress
03.00 Warphil + host

14.10. 2011

Synthesia

Bratislava, SubClub

22.00 - pmc + Tomin
00.00 - Breeth
01.30 - Guy J
03.30 - Quintax

14.10. 2011

Techno vs D'n'B Culture vol. III

Rýmařov, Club V

19.00 - Terror
20.30 - Crackenn
22.00 - Downcrush
23.00 - Warphil
00.00 - Nois
01.30 - Withecker
02.30 - Golpe
04.00 - Koffos + Mojos
06.00 - Lucasch Schranzz Boy Amok
07.00 - konec

15.10. 2011

Freefall Night

Olomouc, 15 Minut

21.00 - Deep J
22.00 - Mark Smith + Flower
23.30 - Mirkin
00.30 - Paul Hubiss
01.30 - Cruz + Dazy
03.00 - T-Raidr + Voodoo Piet

15.10. 2011

Jump to

Plzeň, Watt

20.00 - Mr.Pole
21.00 - Freeman
22.30 - Destroyer
00.00 - Steen & The Keeper
01.30 - MrPole + Megarox
03.00 - Jamal DJs (Jack R + Malda)
04.30 - Golpe
06.00 - who knows :-)

15.10. 2011

Technokracie.org Night

Ostrava, Barcode

20.45 - Spigl
22.00 - Pluge
00.00 - Dialect
02.00 - MaSo
04.00 - back2back

15.10. 2011

Vendeta: DJ Golly Edition

Brno, Fléda

20.30 - Checkmate
22.00 - Golly
23.00 - Hybris
00.30 - Rido
02.00 - Romitronic
03.00 - Mercur


bar
20.30 - Yak
22.30 - iGore Music Circus
00.00 - Martini
01.30 - Pako DJs (PapiOIL + Kotlyk)

15.10. 2011

Young Starz

Brno, Perpetuum

22.00 - Fawkes
23.00 - MajkyMajk
00.30 - Pedro
02.00 - Arsee B
03.00 - Nois
04.00 - Upgrade

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně