Trance Euphoria 048 - Konec bláznivého léta

Léto 2011 s šíleným počasím a propršenými festivaly máme za sebou a můžeme se začít těšit na velké podzimní eventy, zejména halovky Trancefusion a Transmission. Bude to stát za to!

2.9. 2011 10:01:05 | informace | Paya

Foto: Mácháč 2011

Party reporty - Co se stalo ...

Nature One - 6.8.

Legendy světového trancu Paul van Dyk, Ferry Corsten nebo Markus Schulz, nepřízeň počasí a bývalá americká raketová základna. To a mnohé další byl 17. ročník festivalu Nature One.
tip: přečti si report zde

Mácháč - 19.8.

Richard Durand a společně s ním například Laydee Jane nebo Michael C, to byly trancové špičky letošního plážového festivalu. Headlinerem byl housový mafián Sebastian Ingrosso.
tip: prohlédni si fotky zde nebo zde

Pleasure Island - 27.8.

Trancová stage v čele s hvězdou globálního formátu Garethem Emerym a harder stylez scéna se Showtek a Angefist, to vše na letišti v Roudnici. Headlinerem byl housový mafián Axwell.
tip: prohlédni si fotky zde nebo zde

Co se ještě dělo

V Praze na parníku Tyrš v rámci party TranceNavigation vystoupil německý borec Dennis Sheperd, náš nesmírně zcestovalý fotograf Langy však nafotil i pouliční party Street Parade a halovku Energy ve švýcarském Curychu, kde se předvedli Paul van Dyk a Armin van Buuren (fotky zde, report zde), a harder stylez festival Decibel Outdoor (fotky zde, report zde).

Party tipy - Co se chystá ...

Roxy Dance Conference - 3.9.

Na pravidelnou klubovku v pražské Roxy zavítá anglický DJ Ashley Wallbridge. Po jeho boku nemohou chybět rezidentní Crossryders a také český talent Thomas Coastline.
podívej se na party info

3G - 16.9.

Výroční party v ostravském Fabricu ovládne populární německý label Euphonic - dostaví se hned pět jeho zástupců: Ralph Kyau, Moe Albert, Ronski Speed, Stoneface a Terminal! Hostitelem nemůže být nikdo jiný než domácí Martin Gredner, zahraje i Dennis Sheperd.
podívej se na party info

In Trance - 17.9.

Event Music Bar v Hradci Králové bude svědkem zajímavé akce: dva polské borce Arctic Moona a Mikea Winda doplní Slovák ReOrder a české talenty Sandeagle, Boxi a Jimmy B.
podívej se na party info

A ještě rychlý tip

Čerstvou novinkou a vlastně nečekanou bombou je narychlo ohlášená návštěva světové jedničky, holandského DJe Armina van Buurena, který první říjnový den přiletí do pražského klubu SaSaZu a v rámci své World Tour zahraje v doprovodu svého krajana Jochena Millera.

Party newsy - Co se čeká ...

Souboj gigantů, jedna halovka v říjnu a druhá v listopadu. Válka konceptů. A nebo také ne, nejlépe navštívit oba eventy. Trancefusion #2 láká na znovuobnovené duo Gabriel & Dresden, sympatického Itala Giuseppe Ottavianiho, holandského bijce Marcela Woodse, živý zpěv Christiana Burnse nebo kytarovou hru Ellera van Buurena. Transmission #8 disponuje v line-upu hned čtyřmi jmény z první světové desítky dle hlasování DJ Mag Top 100 Poll: pětkou Above & Beyond, sedmičkou Garethem Emerym, osmičkou Markem Schulzem a devítkou Ferrym Corstenem. Myslím, že trancový fanoušek si nemůže ujít nikoho z nich. See ya there!

PARTYINFO

Armin van Buuren

01.10.2011 SaSaZu, Praha
DJs: Armin van Buuren, Jochen Miller
Cena: 750 - 990 (předprodej) / 1.090 / 2.600 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně