V Ostravě se bude opět žonglovat

Jedna z největších akcí zaměřená na muziku, workshopy, žonglování a performance na severu republiky, to je 9. ročník Music&Juggling festivalu.

26.8. 2011 12:17:46 | life style | mikeware

Vše odstartuje v sobotu 27. srpna od 12. hodiny odpolední a skončí v neděli 28. srpna a to v Průmyslovém areálu Trojice ve slezské Ostravě. Návštěvnost minulého ročníku převyšovala 3 tisíce lidí a tento rok se očekává větší. Pořadatelem festivalu je sdružení Cyberfire.

Připraveno je 5 scén, velkoplošná videoprojekce, 3D dekorace, světelná show, žonglérské a jiné workshopy, bubnování a večerní fireshow spojená s ohňostrojem. Na festivalu vystoupí UK Rocka, Evolution Dejavu, Orion, Run Tingz feat. Blackout Ja, Petrix, Fractal, No Money a jiní. To vše za pouhých 90 Kč v předprodeji, na místě 110 Kč.

Video: Evolution Dejavu - Comunity Power

PARTYINFO

9. Music & Juggling Festival 2011

27.08.2011 , Ostrava
Live: Evolution Dejavu, Fractal, Orion, Necro, Run Tingz + Blackout Ja, Sisa Féherová, Dr. Kary, Cagi beatbox, Hoax, Ondra
DJs: UK Rocka, No money, Moptron B2B ZENon, Elvis, Kato, Shaman, Kmin, Beaty, Spam, Shade aka Gasmask71, A-tha-m Messarosh, Petrix, Jarin, Darjeel, MD Phono, Elemental Crew, Simon Sayz, Vargas, Martin Dee, Nictix, Aggresor, Vosa Sound System etc.
Cena: 90 / 110
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně