Mrkni se na line upy pro 34. týden

Poslední prázdninový víkend nabídne hned několik festivalů všemožných rozměrů i jednu exkluzivní klubovou party... Tak vybírej!

26.8. 2011 06:02:55 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

26.8. 2011

Boomerang presents M_nus

Bratislava, Loft

21.00 - Denia + Biji
00.00 - Barem
02.00 - Gaiser
03.00 - Richie Hawtin

26.8. 2011

Hoofbeats Special Free Open Air

Hustopeče nad Bečvou,

18.00 - ?
19.00 - B-Style
20.00 - Apoka
21.00 - Buster
22.00 - Reloptiv
23.00 - B2bb
01.00 - Forbidden Society
02.30 - Katharsys
04.00 - Raddem
05.00 - Josh + Kubass

26.8. 2011

Lont Open Air #2

Spešov, Koupaliště Spešov

20.00 - Voodoo Piet
21.30 - Jeaniss
23.00 - Mort´n
00.00 - Ixer
01.00 - TyPhone
02.00 - Phil Albedo
03.00 - Cruz + Dazy
04.30 - Pprskh + Sulthan

26.8. 2011

Strobe & Friends vol. 2

Uherské Hradiště, Mír

21.00 - Alienne
22.00 - Mildee
23.00 - Lucasch
00.00 - Voodoo Piet
01.00 - Cruz
02.00 - Coma
03.00 - Karloss
04.00 - konec

26.8. 2011

Trance Gate

Praha, Le Mirage Újezd

21.00 - David Justian
23.00 - Daun

27.8. 2011

JZD Promotion Open Air II.

Valašská Senice, Koupaliště Valašská Senice

16.00 - Crazyhorse
17.00 - Johny F.
18.00 - Siki
19.00 - X-basse
20.00 - Vitecone (live)
21.00 - Alienne
22.00 - PapiOil
23.00 - Ian Fuzzy
00.00 - Heaton
01.00 - Martini
02.00 - Matimur
03.00 - Pikotronic
04.00 - Mooka
05.00 - konec

27.8. 2011

Magnifique

Ostrava, Orbis

20.00 - Blochemy
22.00 - Tom Carbol
00.00 - Piri

27.8. 2011

MUAH! Festival

Brno, Aeroklub Medlánky

14.00 - Bunny J
15.30 - Fiju + FLPPSJ
17.30 - Hausaggregat
19.30 - Toomuch
20.30 - Strangelet (live)
21.30 - BBK + BigFish
00.30 - Julius Steinhoff
04.00 - Falujah + Kellys + Click Joe

27.8. 2011

Pleasure Island 2011

Roudnice nad Labem, Letiště Roudnice

Pleasure Island Mainstage
16.00 - Michael J
17.00 -  Sherry Flavour
18.30 -  Melvin Reese
20.00 - Sunnery James & Ryan Marciano
21.40 -  Moguai
23.20 -  Mark Knight
01.00 -  Fedde le Grand
02.40 -  Axwell
04.20 - Sander van Doorn
06.00 - konec
 
Technomasters Stage
16.00 -  Nesquik
17.45 -  Brian Sanhaji
19.30 -  Nic Fanciulli
21.15 - Joey Beltram
23.00 -  Chris Liebing
00.45 - Jospeh Capriati
02.30 -  Cari Lekebusch
04.15 -  Agent
06.00 - konec
 
Pure Trance Stage
16.00 -  Eddie Sender
17.45 -  Ummet Ozcan
19.30 -  Jochen Miller
21.15 -  Sied van Riel
23.00 -  Aly & Fila
00.45 - Gareth Emery
02.30 - W & W
04.15 -  Artento Divini
06.00 - konec

 Reset Hardstyle Stage
16.00 -  Enhancer
18.00 - Twilight Forces
20.00 -  Chain Reaction
22.00 - Stephanie
00.00 - Showtek
02.00 -  Thera
04.00 -  Crypsis (live)
04.30 -  Angerfist
06.00 - konec
 
Evropa 2 Stage
16.00 -  Pete Walk
17.30 -  Neo
19.00 -  John Culter
20.30 -  Chris Sadler
22.00 - Michal Poliak
23.30 -  Michael Burian
01.15 - San
03.00 - Trava
04.30 -  Loutka
06.00 - konec

27.8. 2011

Radost 2011

Radostice, Koupaliště Radostice

techno
‎19.30 - Ivka
21.00 - Peter Pea
22.00 - Hector + Dario (live)
23.20 - Ecco Rox
00.40 - Radan Mach
01.40 - Sors
02.40 - Wexter
03.30 - Navr aka Rvan
04.30 - Rony
05.30 - Robotech

electro & progressive & house
19.30 - HaWran
21.15 - Fawkes
22.10 - Bernie
23.05 - Nirthy
00.00 - Javas
01.00 - W.Dj
02.00 - To-Su-Ya
03.00 - Mad Dave + Viva
04.30 - Manack
05.30 - Positive Allstars

dnb
‎20.00 - Josh Singer
21.30 - Edby + G&Bass
23.00 - Scients
00.00 - Indigoboy
01.00 - Sayko
02.30 - Fish
03.30 - Crozby
04.30 - Pprskh + Sulthan

groovin´ disco
20.00 - Shala + Deivis
22.00 - Louis + Guga
00.00 - Vik
01.30 - Muzzy
03.00 - Kema
04.30 - Morning Groovin´ Allstars

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně