5 otázek pro Bena Simse a Paula Maca: Pomaleji hrát určitě nebudeme

Vražedné duo tvoří Ben Sims a Paul Mac, dvě legendární jména britského tanečního undergroundu. Položili jsme jim pětici otázek, se kterými se poprali opravdu znamenitě.

11.9. 2011 12:51:32 | rozhovory | PePe

Tihle zábavní chlapíci vás nenechají na pochybách, že jejich vystoupení rozhodně nebude nuda.

- PePe: Ahoj Killa Productions! Jak se daří?

- Ben: Jde to skvěle, díky! Brzy mi vyjde debutové sólo album Smoke & Mirrors na labelu Drumcode, takže právě teď mám opravdu velkou honičku kolem toho všeho.

- Paul: Všechno super! Zrovna jsem naplno zaměstnaný prací ve studiu na projektu nového alba a různými dalšími menšími záležitostmi, ale postupuje to dobře.

Co musí podle vašeho názoru v sobě mít track, aby se o něm dalo říct že je skutečně "vražedný" (killa)?

Ben & Paul: Musí mít funkový rytmus, nesmí chybět pořádný basový groove a každopádně musí být trošku drzý, vlastně celý náš projekt má příchuť divoké párty!

Paul: Pro mě je to třeba dosud nevydaný edit skladby Streetplayer. Jako většinu věcí, i tohle jsme udělali prostě jen tak pro zábavu, ale zdá se, že se mezi partypeople stal skutečně oblíbeným.

www.rave.cz/shop
Kup si lístek na Apokalypsu na www.rave.cz/shop.

Jaké vybavení obecně používáte pro své DJ combo sety?

Ben: Používám vinyl a CD, občas Serato, ale vždy gramofony Technics 1200 MK5G, CD playery Pioneer a mix Pioneer DJM800/900.

Paul: Já pracuji s Abletonem a v základu vždy s kontrolerem UC-33.

Jakou rychlost BPM (údery za minutu) předpokládáte pro své vystoupení na Apokalypse?

Ben & Paul: Obvykle hrajeme mezi 132 až 138 BPM, záleží to hlavně na tom, co se dělo před námi. Zřejmě nejinak tomu bude i na Apokalypse. Pomaleji hrát určitě nebudeme. Nebo byste raději o něco více? Uvidíme, nebojte, to na Vás poznáme!

Už jste někdy zvažovali rozšíření Killa Production o dalšího člena? Jakými prověrkami by musel projít, aby se stal dalším vrahounem?

Ben & Paul: Zajímavý nápad. Základním klíčem je znalost hudby, další věc je nebrat všechno příliš vážně. Vlastně by mohlo být zábavné přijmout do našeho týmu třeba MC a taková tanečnice nahoře bez by taky mohla být fajn! Ještě se pečlivě rozmyslíme a třeba časem?

PARTYINFO

Apokalypsa All Star Game

25.12.2011 BVV, Brno
DJs: Mauro Picotto, Gayle San + Sven Wittekind, Rush, Buchecha + Alex TB, Ivee (live), Killa Productions (Ben Sims + Paul Mac), Joseph Capriati, Nastia Beauty, Lucca, Upgrade, Misa Salacova
VIP: Pavel Bidlo, Loutka, Cubik, Javas, Sandro, Elio etc.
Cena: 399 - ? (předprodej) / 699 / 799 (předprodej VIP) / 999 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně