Mácháč 2011 - tak jak bylo?

Pár ohlasů z naší redakce, jak se je po dlouhém víkendu podařilo sesbírat! Další snad ještě doplníme!

24.8. 2011 16:06:37 | ankety & názory |

elm: Jako každý rok bylo dobře, předobře

Tentokrát však i nádherně vyšlo počasí, takže prodloužení festivalu na dvě noci se ukázalo jako skvělý tah. V pátek se předvedli především zahraniční DJs se svými lalánkovými sety a v sobotu to rozjela česká elita v mnohem tvrdším podání (Loutka, Bidlo a Sadler byli nezapomenutelní). Mácháč si za poslední roky jednoznačně našel svoje publikum a jeho úroveň jde pomalu ale jistě nahoru. Tak snad se tento trend udrží i v dalších ročnících.


Greenshit: Dvoudenní variantu bych určitě zachoval

Před letošním odjezdem na Mácháč jsem byl trochu zklamán, že se rave.cz teambuilding nebude konat v tak hojném počtu, jako to bývalo obvyklé, ale i tato naše sestava se nenechala zahambit a musím uznat, že to bylo 5 krásně strávených dní! K festivalu jako takovému – dvoudenní variantu bych určitě zachoval, hudebně mě spíše oslovil sobotní line-up a to zejména chcemeslevy.cz stage, kde jsem strávil většinu večera. Více bude k vidění ve fotoreportu.


eweleena: Mácháč never sleep :)!

Bylo víc než dobře! Už při příjezdu do Doks bylo poznat, že Mácháč ovládl celé městečko :). Ani páteční bouřka nikoho nerozhodila, stage a stany vydržely, takže díky, kluci! Počasí se nakonec umoudřilo a vydrželo celý víkend. Skvělá atmosféra, fajn lidi, výborná hudba... Pařilo se ve dne, v noci a všude. prostě party jak má být... :). A udělat letošní Mácháč dvoudenní? To byla moc dobrá volba! Já jsem si užila, po hudební stránce, právě druhý festivalový den s českými DJs daleko víc... Takže díkyyy za to a zase za rok na dalším ročníku...


Jamie: Holínky i na pláž :)

Na Mácháč jsem se těšila jako na druhý ze tří letošních festivalů. Díky tomu, že byl dvoudenní a zároveň vyšlo super počasí jsme si to užili o to víc. Jiná atmosféra byla za denního slunce a jiná pak večer, každá však měla něco do sebe. Nejvíc jsem se těšila na Richarda Duranda, který kvůli téměř 1,5 hodinovému zpoždění nastoupil až docela pozdě, ale myslím, že většinu z nás si udržel až do samého konce! Další den spánek na pláži a večer znovu! Prostě taková příjemná víkendová dovolená. Postřeh na konec: I když je to v podstatě „beach party“, holiny se hodí vždycky, v písku se v nich chodí nejlíp i za sucha! Letos bez nich ani ránu :-).


PARTYINFO

Mácháč 2011

19.08.2011 - 20.08.2011 Klůček, Doksy
DJs: Sebastian Ingrosso, Richard Durand, Loutka, Bidlo, Michael Burian, Lucca, Chris Sadler, Tráva, Ladida, Roman Rai, Micheal C, Mekki Martin, Bon Finix, Tripmain, Gusman, LiVe, Rob Smile, Biodan, Dan Cooley, Pete Walk, Adam Cloud, Revis, Lucky Lucaso, Proovan, Milo, The Clang, Marty Crow, Van Vega, Face, Dejff, Danny Bright, Jay Beck, Tchunhas, Proud M, Michael C, Subgate, Jaja, Kaisersoze, N-kyp, Orbith, Dirty South (nebude hrát) etc.
Cena: 595 - 895 (předprodej) / 1.000 / 2.690 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně