Šátky a šály

Sychravé počasí už nás přepadlo a potrvá ještě celý podzim. Po něm nastoupí mrazivá zima. Teplé bundy a kabátky začneme pomalu vytahovat ze skříní. A čím bychom je mohly doplnit, abychom byli šik? Třeba různými šátky a šálami...

23.8. 2011 13:33:46 | móda | Butterffly

Sychravé počasí už nás přepadlo a potrvá ještě celý podzim. Po něm nastoupí mrazivá zima. Teplé bundy a kabátky začneme pomalu vytahovat ze skříní. A čím bychom je mohly doplnit, abychom byli šik? Třeba různými šátky a šálami...

Šátky

Šátků se vyrábí nepřeberné množství v rozsáhlé škále barev a vzorů. Dnes můžete šátek nosit ke všemu druhu oblečení a nejen v sychravém a chladném počasí. Skvěle se hodí jak k pracovnímu kostýmku, tak k uvolněnému outfitu, který nosíme do města či do školy. Při kombinování ale nezapomeňte, že ke vzorovanému oblečení se spíše hodí jednobarevný šátek a naopak k jednobarevnému oblečení použijte šátek se vzorem. Šátek si můžete jen tak volně hodit přes krk, nebo si z něj můžete udělat jednoduchý uzel, který vašemu vzhledu dodá určitý šmrnc.

Vybrat si můžete například mačkané bavlněné šátky, které můžete použít i jako pléd. Rozměry mají 190x90cm.

Vedle jednobarevných šátků si můžete pořídit šátky s různými vzory, jako je extravagantní vzor páva, zámeckého stropu, ozubených koleček, fialky modré, mléčné dráhy, Jadranu, Indie, mořského příboje nebo orchideje. Tyto šátky jsou vyrobené ze 100% viskózy a mají rozměry 145x30 cm.

Pro teenagery a lidi vyznávající metal, či se řadí do podobných skupin, byla vyrobena kolekce s lebkami nebo pavučinami značky Skull. Tyto kvalitně potištěné šátky jsou unisexové a jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Rozměry mají 100x100 cm.

Další typem jsou kvalitní různě barevné unisex šátky s krepovanou texturou. Jsou vyrobeny ze 100% viskózy o rozměrech 145x30 cm.

Samozřejmě nesmíme zapomenout na arabský prošívaný šátek Arafat neboli Palestina, který si můžete pořídit v nejrůznějších barvách.

Šály

V zimním počasí nás zahřejí kvalitní skotské šály ze 100% bavlny o rozměrech 185x65 cm.

Pašmínová šála by neměla chybět v naší zimní výbavě. Pašmína je jeden z nejvzácnějších druhů látek. Je to ušlechtilá forma kašmíru. Název pochází z perštiny, kde označuje vlněnou látku. Získává se ze srsti tibetských koz. Šátek je dlouhý 170 cm a široký 64 cm.

Všechny tyto šátky a šály a spoustu dalších si můžete zakoupit v našem e-shopu na stránkách www.ravefashion.cz. Zboží si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu a s expresním dodáním.

REKLAMAREKLAMA