Kabelky a tašky, do města či na nákup

Každý zná to rozhodování, než vyjde z bytu. Stačí mi tahle taška, nebo si mám radši vzít tu větší kabelku? S tímhle dilematem vám bohužel neporadíme, ale můžeme vám ukázat mezi kterými typy „zavazadel“ se můžete rozhodovat.

18.8. 2011 06:40:04 | móda | Butterffly

Do města či do školy určitě využijete tašky přes rameno ve stylu retro. Ty jsou dneska prostě cool a ještě dlouho budou. Streetové tašky se dnes dělají s nepřeberným množstvím designů, které doplní váš elegantně sportovní vzhled. Zaujmout můžete například designem barevných ornamentů, vyplazeným jazykem nebo obrázky „animáků“, jako jsou například zvířátka Lonely Tunes. Pro milovníky skútru byla vyrobena řada tašek značky Vespa, kde je tento stroj právě hlavním motivem.

Tašky mají vnější kapsu, která je výborná například na telefon. Nebudete ho tak hledat po celé tašce. Vevnitř pak najdeme jednu kapsu a typickou menší kapsu na zip na nejrůznější drobnosti. Taška má rozměry 30 x 24 x 11cm, takže do ní dáte i formát A4, ale počítejte s tím, že pak nebudete mít v tašce větší rezervu.

Vedle kabelek s dlouhým popruhem přes rameno si také můžete pořídit kabelku s kratším pruhem přes rameno. Opět v neotřelých designech a se skvělým svěžím, někdy vtipným vzhledem. Každá tato kabelka má tři velké kapsy, jedna je na magnetku, druhé dvě na zip. Do této tašky dáte sešitů a knih ve formátu A4 opravdu mnoho.

Na rychlý nákup, nebo jen tak na procházku do města s možnou koupí nějakých věcí vám poslouží vedle plátěnek také tzv. ekotašky. Jsou snadno skládatelné a obsahují praktické zapínatelné poutku. Velikou výhodou je jejich vnitřní pogumování, které vám umožní tašku umýt v případě prasklého jogurtu, rozbití vajíček či jiného mokrého a špinavého neštěstí.

Jiným specifičtějším typem nákupních tašek, jsou tašky na lahve. Taška obsahuje oddělené přihrádky o rozměrech nápojových lahví. Do jedné si naskládáte 8 lahviček vašeho oblíbeného moku.

Ke kolekci nákupních tašek na láhve Be Happy si můžete pořídit i další stylové kabelky, tašky a peněženky stejné značky a stejného designu.

Zaujala vás nějaká taška nebo kabelka a přemýšlíte, že se po nějaké podobné podíváte? Nemusíte mít podobnou, ale můžete mít přesně tu samou. Jak to? Všechny kabelky a tašky zde uvedené si můžete zakoupit v našem e-shopu na stránkách www.ravefashion.cz. Zboží si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu a s expresním dodáním.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně