V Olomouci znovuotevřou Esko - jako S-cube

Hanácká metropole se od září dočká staronových kulturních prostorů.

15.8. 2011 13:03:46 | life style | Jan „ian“ Hromek

Inovace prostoru by měla být dokončena v záři, kdy se 9.9. má konat první akce. oficiální otevření bude 19.9. "Do poloviny září chceme dokončit rekonstrukci toalet, zřízení druhého baru na sále a především pak nové vybavení i interiér. Ten bude korespondovat s logem klubu," upřesnil šéf klubu Jan Piskač.

Klub s renovovaným "zvukem" má sloužit jako multifunkční prostor, kde se budou konat divadelní představení, studentské večírky, workshopy, ale samozřejmě taky koncerty a DJské parties. Do konce roku jsou plánováni Tata Bojs, Monkey Business, Čankišou, United Flavour, WWW, Prago Union a populární Briti IamX

"Naším cílem je vytvořit v Olomouci klubovou platformu, jež bude jakýmsi průsečíkem požadavků Olomoučanů a studentů, kteří patří neodmyslitelně k městu. Chceme vybudovat místo, kde se každý bude cítit jako doma, ať již vyrazí na koncert, divadlo či na party. S tím úzce souvisí nejen žánrová pestrost programu, ale i rozmanitost forem kultury, jimž dáme prostor," říká Ondřej Martínek, dramaturg S-Cube.

Linky:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně