Dětská řada oblečení Lady Gagy

Na internetu se objevilo video s řadou oblečků pro děti, kterými jsou zmenšené modely kostýmů Lady Gagy.

5.8. 2011 07:24:00 | móda | Butterffly

Vaše děti si tak budou moci obléknout slušivý obleček z kousků čerstvého masa, který doplníte o klobouček v podobě kolečka salámu. Pro naše malé ratolesti je pak také připraven zářivý zelený disco obleček, rudý halloweenský kostým nebo obleček tvořený bublinkami.

Určitě teď všichni kroutíte hlavou a říkáte si, jak je to možné, ale nebojte se, jde jen o žert, který vytvořil americký bavič Jimmy Kimmel spolu s Lady Gagou. Po svém spotu následně ve své show bavič vedl rozhovor se samotnou zpěvačkou. Ve své vtipné upoutávce se diváci dozvídají o nové řadě dětského oblečení Gaga Goo Goo - Lady Gaga Babywear. Reklamní spot samozřejmě dokresluje píseň Lady Gagy Born this way - Takhle ses narodil/a (volný překlad).

Do svého spotu byly použity žabí šaty, které měla Lady Gaga při rozhovoru pro německou televizi, bublinový kostým, který měla zpěvačka na svém koncertě v roce 2009 nebo ne/slavný kostým z masa, který si Lady Gaga oblékla na předávání cen Grammy v roce 2010.

V rozhovoru padla i otázka, zda by chtěla Lady Gaga dítě. Odpověděla, že ano, ale za hodně dlouho. Zatím tedy můžeme jen spekulovat o tom, zda potomci Lady Gagy budou mít šatník zařízený ve stylu své maminky a spot by se tak stal skutečným. Sklon by k takové šílenosti zpěvačka měla, ale co budou nosit její děti, jak řekla sama, na to, si ještě nějakou dobu počkáme. 

Na tomto videu můžete zhlédnout celý spot:

Zdroj:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně