Trance Euphoria 047 - Domácí festivaly

Sláva, dočkali jsme se, na českém festivalovém programu v srpnu nacházíme trance a není tak nezbytné vytahovat paty za hranice. I když i za našimi humny to tedy stojí také za to! Vzhůru na festival!

3.8. 2011 17:38:58 | informace | Paya

Foto: Tomorrowland 2011

Party reporty - Co se stalo ...

Maddox Open Air - 2.7.

Na tomto červencovém českém festivalu zněl trance! Postarala se o to dvojka Kyau & Albert a Ronski Speed i Laydee Jane s Michaelem C.
tip: prohlédni si fotky

Roxy Dance Conference - 2.7.

Na páté pokračování RDC v pražské Roxy přijeli další reprezentanti stáje Euphonic - tentokrát Marc Marberg s Cressidou.
podívej se na party info

Crystal - 29.7.

Letní zavíračka v ostravském Fabricu proběhla v režii Laydee Jane, která si v tomto případě pozvala amerického trancera Seana Tyase.
podívej se na party info

www.rave.cz/shop
Kup si lístek na Mácháč na www.rave.cz/shop.

Co se ještě dělo

Fotky máme z hned tří velkých zahraničních festivalů, na kterých trance rozhodně nepatřil mezi trpasličí odnože elektronické taneční hudby - Ferry Corsten s Paulem van Dykem a Above & Beyond drželi jeho prapor vysoko na belgickém Tomorrowlandu, Armin van Buuren zářil na maďarském Balaton Soundu a v Holandsku si dokonce uspořádal svůj vlastní festival za účasti Garetha Emeryho a Marka Schulze - Electronic Family.

Party tipy - Co se chystá...

TranceNavigation - 13.8.

Letošní ročník plovoucí party na Vltavě uvítá německého borce Dennise Sheperda. Chybět u toho samozřejmě nemohou Crossryders a navíc také DJ Ronny K. Hostitelskou palubou bude jako obvykle loď Tyrš, odplouvající od Rašínova nábřeží v Praze.
podívej se na party info

Mácháč - 19.8.

Letošní festival na pláži Klůček nedaleko Doks bude dvoudenní, přičemž první den - pátek - na akci vystoupí několik zahraničních DJs v čele se známým trancerem Richardem Durandem. Sekundovat mu bude tuzemská trancová královna Laydee Jane a další čeští DJs.
tip: prohlédni si fotky z loňského ročníku
podívej se na party info

www.rave.cz/shop
Kup si lístek na Pleasure Island na www.rave.cz/shop.

Pleasure Island - 27.8.

Zlatý hřeb letní sezóny v České republice - festival Pleasure Island na letišti u Roudnice nad Labem a na něm trancová scéna v čele s Garethem Emerym, Aly & Fila, Jochenem Millerem, Siedem van Rielem nebo Artentem Divinim, W&W a Ummetem Ozcanem. Plus harder stylez!
tip: prohlédni si fotky z loňského ročníku
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy

Špičkový německý festival Nature One i letos nabízí nemalou porci trancu. Na raketovou základnu Pydna nedaleko Kastellaunu tento rok přijedou Paul van Dyk, Ferry Corsten, Markus Schulz, Alex M.O.R.P.H. vs. Woody van Eyden, Aly & Fila nebo Sander van Doorn. Těžkou konkurencí ale bude letos Dance Valley, které se koná v prakticky totožném termínu. Do holandského rekreačního areálu Spaarnwoude se sjedou například Above & Beyond, Cosmic Gate, John O‘Callaghan, Jaytech, Mat Zo nebo Boom Jinx a Super8 & Tab. Do třetice, o týden později do Curychu na Street Parade přijede Paul van Dyk a na večerní afterparty Energy jej bude následovat Armin van Buuren. Ovšem vyrazit lze v srpnu mimoto také například na harder stylez festival Decibel, na slavný holandský Mysteryland nebo originální anglická Creamfields.

Party newsy - Co se čeká ...

I na podzim se však bude nač těšit. Například fanoušci harder stylez: další ročník dortmundského megaeventu Syndicate přichystal opět nabitý line-up. Chybět pochopitelně nesmí velmi populární vystoupení Angerfist Live, budou u toho i oblíbení Outblast s Korsakoff. Zbytek menu je rovněž velmi lákavý - například Negative A, Predator, The Stunned Guys nebo DaY-már. Takže kalendáře do ruky: 1. října, Westfalenhallen.

PARTYINFO

Pleasure Island 2011

27.08.2011 Letiště Roudnice, Roudnice nad Labem
DJs: Axwell, Fedde Le Grand, Sander Van Doorn, Mark Knight, Moguai, Sunnery James + Ryan Mariano, Sherry Flavour, Melvin Reese
Techno Masters: Chris Liebing, Joseph Capriati, Nic Fanciulli, Joey Beltram, Cari Lekebusch, Brian Sanhaji, Nesquik, Agent
Pure Trance: Gareth Emery, Aly & Fila, Jochen Miller, Sied Van Riel, W & W, Ummet Ozván, Artento Divini, Eddie Sender
Reset Hardstyle: Showtek, Angerfist, Crypsis, Theka, Stephanie, Chain Reaction, Twilight Forces, Enhancer, Mc Tha Watcher
Dance Exxtravaganza: Michael Burian, San, Michal Poliak, Chris Sadler, Neo, Tráva, Loutka, Pete Walk
Kick Da Night: Quintin, Lores, Filthy Funk Funk, Bon Finix, Marcus Cooper + Kobylka (bubny), Elite, Proud-M, Jean Luc, Lazy & Doktor
Fabric: Laydee Jane, Orbith, Wolscha, Robiq, Van Vega, Danny Bright, Peter Key, Lumx
Imperium: Michael C, Carl Lope, Marthy, Enrico, Leemac, Martin Frank, Dan Rakaczky, Eagle, Ronny, Styx
Playa: Martin Streed, Cj Fox, D'Safo + Josh Mosaiq, Psycho, Wecca, Quidam, Sygnity, Philipoo, Marco Wing, Pietro Bell, Mathias, Marco Biary
Cena: 795 - ? (předprodej) / 1.195
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně