Mrkni se na line upy pro 28. týden

Technozone, Vendetka nebo Sex on the Beach? Tak vybírej!

15.7. 2011 05:52:00 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

15.7. 2011

Big Day

Liberec, Spot

21.00 - Pierre Marco
23.30 - Jayney Jack Shack
01.00 - MarcoS
02.30 - Topas
03.30 - Marty K!
04.30 - Topclass
05.30 - time for all djs
08.00 - konec

15.7. 2011

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Dan Cooley
02.00 - Marko Jelič
05.30 - konec

15.7. 2011

Czechpoint

Praha, Reston

21.00 - Flesh
22.30 - Machizz
00.00 - Babe LN
01.30 - Frock
03.00 - survivors :-D

15.7. 2011

Elseremo

Brno, Ahoy

open stage
17.00 - O´seex bar Residentez DJs
18.30 - Leonov Bronski
20.00 - George S
21.00 - Quiks
22.30 - Wally D
00.00 - konec

in door stage
22.00 - Tarabass
00.00 - Shaun Baker
01.30 - Ian in Run
02.30 - Hydrophonic
04.00 - Bon Finix
05.30 - Wally D

15.7. 2011 - 16.7. 2011

Hrady CZ

Točník, Hrad Točník

pátek
19.00 - 20.00 Jiří Schmitzer
21.00 - 22.30 Tata Bojs
22.30 - 23.30 vyhlášení nejlepší karnevalové masky
23.30 - 00.30 Tomáš Klus

sobota
12.00 - 13.00 Vypsaná Fixa
14.00 - 15.00 Wohnout
16.00 - 17.00 Kašpárek v rohlíku
18.00 - 19.00 Skyline
20.00 - 21.00 Kryštof
22.00 - 23.00 Divokej Bill
00.00 - 01.00 Support Lesbiens

Stage B
11.30 - 12.00 Dilated
13.00 - 14.00 Queens of Everything
15.00 - 16.00 Sunshine
17.00 - 18.00 United Flavour
19.00 - 20.00 Gipsy.cz
21.00 - 22.00 Vladimir 518 + Tereza Černochová
23.00 - 00.00 Pipes and Pints

15.7. 2011 - 17.7. 2011

Mystic Sk8 Cup 2011

Praha, Skatepark Štvanice

pátek

Jäger Party Truck
16.00 - DJ Radek Honc
17.00 - DJ Nimand 1000

Live Stage
19.30 - Jet8
20.30 - Rocket Dogz

Jäger Party Truck
21.30 - Discotep djs
22.30 - DJs Kevin + Kel

sobota

Jäger Party Truck
15.00 - TJ Ivo
17.00 - DJ Bidlo
18.00 - DJ Jorgos

Live Stage
20.00 - Notes from Prague
21.00 - The Wifebeaters

Jäger Party Truck
22.00 - DJ Akvamen
00.00 - DJ Bidlo

neděle

Jäger Party Truck
16.00 - DJ Mucho

Live Stage
18.00 - Chilla Killerz
20.00 - Central Therapy
21.00 - Gerda Blank

Jäger Party Truck
22.00 - Loutka + Orion

15.7. 2011

Power In Hill Open Air

Hustopeče, Amfiteátr Křížový Vrch

18.00 - Nekvak
19.00 - Wexter
20.30 - Navr aka Rvan
22.00 - Leo Lycra
23.30 - Phil Albedo
01.00 - Ogi
03.00 - Recis
04.30 - Liner
06.00 - Cebro

DnB
18.00 - Crozby
20.00 - Edby + Gbass
22.00 - Korky Bucek
00.00 - Dworak
02.00 - Fish
04.00 - P.J.
05.00 - ?

trance
20.00 - Marcel De Valerio
21.00 - Free Gate
22.00 - Arti
23.00 - E-Motions Brothers (Stepan Bruck + Vyrys)
00.30 - Najgecc
02.00 - Holy + Rhytmique
03.00 - Heaton
04.00 - Jonathan Van Reed
05.00 - Euphoria Djs

15.7. 2011

Sex on the Beach Open Air

Letovice, Areál Svitavice

17.30 - Lumix
18.30 - Luis
19.30 - Ronnie
20.30 - Bronski
21.30 - Kid AM
23.00 - FLower + Jahu (flétna)
00.30 - Gabbi Lopez
02.00 - Mark Smith + JR (basa)
03.30 - Alex Vieira
05.00 - Carl.Exe

techno
17.30 - Deepress
18.30 - Yareck
19.30 - Jeaniss
20.30 - Typhone
22.00 - Cruz
23.30 - Lucasch
01.00 - Luccasone + Merflinger
02.30 - Scorn
04.00 - Dazy
05.00 - Wolf

broken stage
17.30 - Tarabass
18.30 - Reyko
19.30 - Josh Singer
20.30 - Corten
21.30 - Deep J
22.30 - T-Raidr
23.30 - Voodoo Piet + MC Scion Priest
01.00 - Holder

broken stage indoor
00.00 - Holodroid
01.00 - WAB Project
03.00 - Sulthan + Pprskh
04.30 - Jahli

15.7. 2011

Technozone 2011

Příchovice, Ostrov

18.00 - Blanco
19.30 - Drex
21.00 - Moczik + Home
22.30 - Steen + Spiriakos
00.00 - Malda (live)
01.00 - Jamal DJs (Jack R + Malda)
02.30 - Destroyer
04.00 - Mr. Pole + Freeman
05.30 - Basstardz DJs
07.00 - konec

15.7. 2011

Vendetka

Brno, Fléda

21.00 - Marcco
22.00 - Fryfex (live)
23.00 - Don Juan Disco (live)
00.00 - Javas
01.30 - Golly
02.30 - Musicant

15.7. 2011

Warm up Let it Roll

Praha, Storm

20.00 - Syky + Tommi
22.00 - Bifidus Aktif + Rudeboy
23.30 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
01.00 - Marky
02.30 - Thiew
03.30 - Mer-G
05.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně