Trance Euphoria 046 - Evropské festivaly

Jako obvykle, červencového trancu aby český fanoušek pohledal. Velké většině partypeople tak nezbývá, než se poohlédnout kolem našich hranic. A že se v okolních zemích budou dít věci!

1.7. 2011 16:05:39 | informace | Paya

Fantasy Island The Epic Journey Begins [foto: Langy]

Party reporty - co se stalo...

Armin Only - Mirage - 10.6.

Slovenským bratřím se dostalo té cti hostit široko daleko jedinou live show Armina van Buurena.
podívej se na party info

Tiësto - Club Life - 17.6.

Tijs Verwest se k nám vrátil opět jen s minimem trancu, po bok se mu však postavila i Laydee Jane.
tip: prohlédni si fotky
podívej se na party info

DefQon.1 - 25.6.

Ačkoliv počasí příznivcům harder stylez nepřálo, do Holandska se opět sjely desítky tisíc fans.
tip: přečti si report

Co se ještě dělo

Čtvrté pokračování Roxy Dance Conference presentovalo anglického DJe Aliho Wilsona, na osmý díl Czech This Future pod taktovkou českých trancových nadějí dorazila slušná návštěva a koncem měsíce se do Prahy vrátila DJská ikona v rámci akce The Art of Marco V.

Party tipy - Co se chystá ...

Maddox Open Air - 2.7.

Přece jen je možné nalézt červencový český festival, na kterém bude znít trance - stane se tak na Pískovně Oplatil, a to z rukou populární dvojky Kyau & Albert, velmi kvalitního borce Ronski Speeda a domácí deejayské špičky Laydee Jane, Michael C a Michael Burian.
podívej se na party info

Roxy Dance Conference - 2.7.

Pátý díl klubovky v pražském klubu Roxy pokračuje v krasojízdě saským labelem Euphonic. Z této velmi populární stáje se tentokrát představí dva deejays najednou, Marc Marberg a Cressida. Hostiteli jsou jako obvykle Crossryders, protagonisté pořadů na www.danceradio.cz
podívej se na party info

Crystal - 29.7.

Klasická dvojice hostitelů trancových parties v ostravském klubu Fabric, česká trancová královna Laydee Jane a severomoravský DJ Martin Gredner, na Crystal Summer Closing Party přivítá amerického Seana Tyase, který se ve skvělém světle předvádí po celém světě.
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy

Nejprve se porozhlédněme u našich východních bratří. Na slovenském festivalu Topfest zkraje července vystoupí velmi, velmi zajímavá sestava v podobě Rank 1, Chicane, Richard Durand, Stoneface & Terminal, Above & Beyond nebo Filo & Peri. Naopak koncem měsíce na festivalu BeeFree zahraje Mike Koglin a Greg Downey v doprovodu slovenských borců Eddieho Sendera, Tomase Haverlika nebo Pizzadoxe.

Co naši jižní sousedé? Do St. Pöltenu na festival Beatpatrol zavítá Paul van Dyk a doplňovat ho budou taneční hvězdy typu Tiësto, Martin Solveig, Moby nebo Steve Angello. A co sever? Polský festival Sunrise servíruje trancu jako obvykle přehršel: Above & Beyond, Judge Jules, Dash Berlin, Kyau & Albert, Marcel Woods, Jochen Miller, W&W, Filo & Peri, Johan Gielen, Randy Katana, 4 Strings, Ron van den Beuken a další. A konečně západ: Němci pořádají festival Airbeat One a příležitost na něm dostanou například Alex M.O.R.P.H. a Woody van Eyden, Rank 1, Ron van den Beuken, Jochen Miller, Talla 2XLC nebo harder stylez stars Noize Suppressor, Angerfist, Showtek, Zany, The Prophet a další.

A ve finále Benelux - nejprve Holandsko. Armin van Buuren organizuje v Amsterdamu nový festival Electronic Family a kromě něj samotného si na něm můžete poslechnout Ferryho Corstena, Garetha Emeryho, Marka Schulze nebo Rank 1, Gabriel & Dresden či Sieda van Riela. Obří belgický Tommorrowland netřeba blíže představovat, stačí jmenovat několik položek: Ferry Corsten, Simon Patterson, Fred Baker, Above & Beyond, Sander van Doorn, Daniel Kandi, Paul van Dyk, Markus Schulz, M.I.K.E., Giuseppe Ottaviani nebo Rank 1.

Skvělý výběr! A to lze vyrazit i do dalších zemí, například na anglický Global Gathering, nebo do Maďarska, ke slunnému Balatonu, na festival nesoucí jméno tohoto socialistického moře ...

Party newsy - Co se čeká ...

Příznivcům pouličního raveu i po smutném konci německé Loveparade zbývá velmi slušná útěcha v podobě curyšské megaakce Street Parade. V loňském roce ji navštívilo přes 600 tisíc partypeople a ani letos se nečeká menší návštěva - hlavní hvězdou akce by totiž měl být Paul van Dyk. Vedle něj se představí mnohé další veličiny tanečního světa, například Carl Cox, Avicii nebo Fedde Le Grand a Martin Solveig. A ačkoliv již byl oznamován konec největší tamní afterparty Energy, uskuteční se i v tomto roce, a to opět na curyšském Hallenstadionu a několika dalších lokacích švýcarského velkoměsta. Line-up nabízí opravdu reprezentativní, vystoupí světová jednička Armin van Buuren, světová dvojka David Guetta a dvě třetiny nesmírně populární švédské housové mafie, Steve Angello a Sebastian Ingrosso. A bude u toho i švýcarská trancová stálice Dave202. Takže si určitě poznamenejte 13. srpen :-)

REKLAMAREKLAMA