Becherovka Lemond představila svítící kostýmy!

Dvě studentky Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, Karolína Juříková (23) a Monika Krobová (22) vtrhly úspěšně již během studia na módní trh a získaly pro svou kariéru důležitou referenci.

28.6. 2011 06:14:13 | móda | Charlotte

Vítězně se popraly se zakázkou na návrh kostýmů pro promotéry značky Becherovka Lemond, která je nápojem pro mladé lidi. Návrhy studentek zástupce značky ohromily svou svěžestí a moderností. Kostýmy budou využívány pro promo akce Lemondu.

Návrh kostýmu je dlouhodobý proces. Od počátečních skic, materiálových zkoušek, přes pravidelné konzultace se zadavatelem, až po zkoušení kostýmu přímo na modelce. "Přímo na tomto projektu pro Becherovku Lemond jsme pracovaly několik desítek hodin," řekla Karolína Juříková, jedna z mladých návrhářek.

"Studentky nám představily několik skvělých návrhů, ze kterých jsme společně vybrali nejlepší. Ten se dále rozpracoval spolu s doplňky tak, aby zaujal naši cílovou skupinu, tedy převážně mladé lidi," řekl manažer značky Becherovka Lemond Marek Grabovský a dodal: "Jsme přesvědčeni, že mladým lidem nejlépe rozumí jejich vrstevníci. Proto dáváme šanci začínajícím návrhářkám, ale třeba i režisérovi, který nám natočil úspěšný televizní spot."

REKLAMAREKLAMA