Mrkni se na line upy pro 23. týden

Tentokrát Praha, kde sem bude konat další Decadance a na Electronic Beats Festivalu zahraje se svým bandem Apparat... Tak vybírej!

10.6. 2011 06:38:35 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

10.6. 2011

After Hours Special

Praha, Kafíčko

20.30 - Dan Cooley
22.00 - Kubatko
23.30 - Dan Cooley
01.00 - konec

10.6. 2011

Bring The Noise

Praha, Storm

20.00 - B4K
22.00 - AHz
23.00 - Robick (live)
23.30 - Babe LN + Philip Noha (sax)
00.30 - Dramajacqua Human Drummachine
01.00 - Stanzim + Ghonzales + Babe LN + Dramajacqua + mc Vaant
05.00 - konec

10.6. 2011

Decadance Cabaret

Praha, SaSaZu

21.15 - otevření klubu
21.30 - The Chickenloops
22.15 - Proud M
23.00 - 01.00 Lucca
00.30 - Tereza Černochová + Jic Team
01.00 - Dae Men Performance
01.05 - Arno Cost
03.00 - Tristan Garner
05.00 - Proud M
06.00 - konec

10.6. 2011

DNB DNA Nuclear Edition

Brno, Favál

20.30 – Pier
22.00 – Matis
23.30 – Kubo
01.00 – Spiro
02.30 – Swatch
04.00 – Hrr.nec

10.6. 2011

Electronic Beats Festival

Praha, Divadlo Archa

20.00 - DJ Felix
21.00 - When Saints Go Machine
21.45 - DJ Felix
22.10 - Fm Belfast
22.55 - DJ Felix
23.20 - Bonaparte
00.20 - DJ Felix
00.45 - Apparat Band
02.00 - Kids Of Startrek (Felix + Armin Effenberger)

10.6. 2011

Michael Burian Special

Ostrava, Fabric

22.00 - Robbie
23.15 - Stame
00.30 - Michael Burian
03.00 - Pico
05.00 - Robbie + Stame
06.00 - konec

10.6. 2011

Shadowbox@Roxy

Praha, Roxy

22.00 - 2K + Sweg
23.00 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
00.00 - Nitrous
01.00 - Marcus Intalex
03.00 - Koogi
05.30 - konec

2nd
22.00 - Nitrous
23.00 - Sweg
00.00 - Akira
01.30 - 2K + Panorama

10.6. 2011

Strobe Touring the Abajo

Brno, Exit

21.00 - host
22.00 - Lucasch
23.30 - Mildee
00.30 - Nox van Borg
01.30 - Kita
02.30 - Dejmon
03.30 - Phil Albedo

10.6. 2011

Sunakashi Teleport

Brno, Isha

zahrádka
18.00 - Rapusha + hosti
22.00 - konec

house café
22.00 - Kellys
00.30 - German Lachs
04.00 - Vik
06.00 - konec

11.6. 2011

2-Tricky

Brno, Reisy

21.00 - Peter Pea
22.00 - Fawkes
23.00 - Scients
00.00 - Peter Pea
01.00 - Fawkes
02.00 - Scients

11.6. 2011

Electroniq Open Air

Písek,

14.00 - Noisy Pioneers DJs
19.00 - J-Roy
20.30 - Swoop
22.00 - Fox
23.00 - Sens
00.00 - Da Moon
01.00 - Soundjet
02.00 - Pellican

11.6. 2011

Stars with Trance

Ústí nad Labem, Doma

21.00 - Maicuss + Patrick Mark
23.30 - ProggyBoy
01.00 - Storex
02.30 - Erik Biohazzard

2nd
21.00 - Kujar3
22.45 - Skylight
00.30 - Return Project
02.15 - M!KO

11.6. 2011

Trainspotting

Praha, MeetFactory

21.00 - Atom Dorfmann + Mutuju
23.00 - Ticho De Beige (live)
00.00 - Popper-C (live)
01.00 - Fremeni + Popper-C

11.6. 2011

Vibrator

Praha, Roxy

22.00 - Tenten
00.00 - Tvyks
01.00 - Jack Beats
02.30 - Tvyks
03.30 - Bad Mojo
05.30 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně