Obří Mysteryland 2011 ohromuje rozmanitostí

Jedním z festivalových vrcholů letošního léta bude určitě tento nizozemský megafestival.

8.6. 2011 15:12:13 | informace | Langy

Foto: Mysteryland [ID&T]

Hudebně je festival velice rozmanitý, zahrnuje všechny možné styly elektronické hudby od dupstepu, hip hop a disco, electro, house, techno a nezapomíná ani na příznivce harder styles v podobě monstrózní Q-Dance stage. Vstupenky jsou již v prodeji za 75 €.

ID&T je zárukou kvalitní zábavy a v areálu si tak může návštěvník užít spoustu jiné zábavy (relaxační zóna, masáže, nechybí bungee jumping a další festivalové atrakce).
Na hlavní open air stagei se letos objeví ve společném setu klasici z Detroitu, Kevin Saunderson & Derrick May . V line-upu dále figurují jména jako Afrojack, 2000 and One, Sebastian Ingrosso, Chuckie, Sander van Doorn, Marco V, Dirty South,  Ran-D, Coone vs. Psyko Punkz, Wildstylez, Zatox a mnoho dalších.

Minimální věk pro návštěvníky je 18 let. Místem konání bude tradičně Haarlemmermeer poblíž Amstedamu a zábava odstartuje úderem 11 hodiny dopolední, vše 27. srpna 2011. Pokud si chcete přiblížit atmosféru tohoto fantastického festivalu už dnes, určitě zhlédněte aftermovie z loňského roku.

Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is a Mystery

Video: aftermovie 2010

Vide: aftermovie Q-Dance stage

Video: trailer 2011

Linky:

PARTYINFO

Mysteryland 2011

17.08.2011 , Amsterdam
DJs: Afrojack, Fedde Le Grand, Sebastian Ingrosso, Kevin Saunderson + Derrick May, Richie Hawtin, De Man Zonder Schaduw, Martin Solveig, AN21, Dirty South, Funkagenda, Marco V, Moguai, Sander van Doorn, Activator, Brennan Heart, Coone, Headhunterz, Noisecontrollers, Promo, Psyko Punkz, Wildstylez, Zatox, MC DV8, Chuckie, Ran-D
Cena: 75 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně