Colours budou festivalem i v ostravských ulicích

Již minulý ročník byl obohacen o zábavu v okolí areálu festivalu a tento rok se to bude opakovat a ve větším měřítku.

8.6. 2011 06:07:55 | life style | mikeware

V minulém roce mohli návštěvníci Colours i kolemjdoucí ochutnat atmosféru festivalu v ulicích ostravského centra. A ne jinak tomu bude i letos. Lidé, co se z jakýchkoliv důvodů nemohou na festival Colours 2011 dostat, mohou "ukrást" trochu té atmosféry v okolí areálu a to zadarmo.

Zatímco minulý rok jste se mohli zabavit na atrakcích pro děti, nasát trochu alkoholu v postaveném stanu uprostřed Masarykova náměstí nebo jen hrát fotbal, letos můžete víc. Produkce festivalu má v plánu postavit rovnou 2 hudební scény, jednu ze sousedních ulic chtějí proměnit v ráj hudebníků a chybět nebudou ani atrakce pro děti apod.

Festival počítá se dvěma pódii nazvanými podle sponzorů ArcelorMittal a pivu Ostravar, na kterých vystoupí Charlie Straight, Xavier Baumaxa, Tomáš Klus, Nightwork a jiní. Ze zahraničních interpretů například brazilská zpěvačka Luísa Maita.

Dále se promění nedaleká ulice 28. října v unikátní Hudební ulici, kde si budou moci účastníci festivalu v několika stáncích vyzkoušet kterýkoliv exotický hudební nástroj a hudbu si pustit třeba jen do sluchátek. V okolí celého ostravského centra bude také řada atrakcí pro děti, indický cirkus s pouličními akrobaty a v přilehlém Husově sadě vznikne spousta kulis pro děti. Do programu se zapojí i místní divadla i kino Vesmír, kde se budou promítat snímky z Letní filmové školy.

Podle slov ředitelky festivalu Zlaty Holušové bude na každém kroku čekat překvapení ať už pro návštěvníky nebo jen pro náhodné kolemjdoucí a to vše zadarmo.

PARTYINFO

Colours of Ostrava 2011

14.07.2011 - 17.07.2011 , Ostrava
Live: Public Image Ltd., Apollo 440, Grinderman, Youssou N’Dour, The Horrors, Jon Hassell, Roy Ayers, Swans, Semi Precious Weapons, Anomie Bell, Electric Wire Hustle, Tortured Soul, The Herbaliser, Blackfield, Balkan Brass Battle, N.O.H.A., Dubioza Kolektiv, Aranis, Brendan Perry, Andreya Triana, Monkey Business, Tata Bojs, Vladimír Mišík & ETC, Čankišou, Houpací koně, Prago Union, Priessnitz, Puding Pani Elvisovej, Sto Zvířat, Tleskač, Vltava, The Plastic People of the Universe, Le Pneumatiq, Navigators, Jiří Schmitzer etc.
Cena: 1.190 - 1.890 (předprodej) / 1.999
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně