Trance Euphoria 045 - Armin (SK) vs. Tiësto (CZ)

Léto je za dveřmi a mnozí tranceři plánují, na jaký...

3.6. 2011 09:55:08 | informace | Paya

.. zahraniční festival letos vyrazí. Ještě předtím však do našich končin dorazí Armin, Tiësto i Marco V, takže o zábavu bude jistě postaráno.

Foto: A State of Trance 500 [www.rave.cz/langy]

Party reporty - Co se stalo...

Intensive #2 - 6.5.

Druhá party ze série Intensive v brněnském klubu 7. nebe a druhá nálož trance music servírovaná francouzským DJem jménem Ferry Tayle. A k tomu dobře zaplněný hlavní parket.
tip: prohlédni si fotky

Roxy Dance Conference #3 - 14.5.

Třetí party ze série RDC v pražském klubu Roxy a třetí nálož trance music servírovaná německými DJi z dvojice Kyau & Albert. A k tomu rezidentní Crossryders a Thomas Coastline.
podívej se na party info

Beautiful Things - 20.5.

A konečně už nespočetný díl seriálu BT v Bratislavě, tentokrát v klubu Loft. Na podiu dominoval ruský talent Arty a z britských ostrovů zavítal Oliver Smith. Hostitelem samozřejmě Pico.
podívej se na party info

Co se ještě dělo

A kdo další ze zahraničí do našich končin přiletěl? Do brněnského A Bajo na akci Rush Hour Scott Attrill z Ostrovů, kterého doprovodil Revolt a Phil Albedo (podívej se na fotky). Do bratislavského Dopleru na stejnojmennou akci irský borec John O’Callaghan, kterého podpořil například John Gibbons. A ano, do pražské Roxy na klubovku Flow v květnu přicestovala celebrita, samotný John Digweed - o support se mu postaral Roman Rai nebo Biodan.

Party tipy - Co se chystá ...

Armin Only - Mirage - 10.6.

Široko daleko jediná show Mirage dlouholeté světové DJské jedničky podle hlasování DJ Magu, Armina van Buurena z Holandska. K tomu živá vystoupení vokalistů a dalších hudebníků!
tip: přečti si report z holandského vydání této akce
podívej se na party info

Tiësto - Club Life - 17.6.

Jistě, Holanďan Verwest dávno není zárukou toho, že na akci zazní nějaký trancový track - možná snad několik jeho classics - avšak na party vystoupí také domácí trancová královna Laydee Jane.
tip: přečti si report z holandského Tiëstova hraní
podívej se na party info

DefQon.1 - 25.6.

Mekka příznivců harder stylez, obří holandský festival v režii společnosti Q-Dance, a na něm hvězdy typu Crypsis, DaY-már, Outblast, Angerfist, Vince, Evil Activities, The Prophet nebo Neophyte.
tip: přečti si report z holandské Q-Dance megaparty
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy

Hned v sobotu 4. června na čtvrtém díle Roxy Dance Conference vystoupí anglický DJ Ali Wilson a namíchá sadu na pomezí techna, housu a trancu. Rezidentní Crossryders u toho nesmí chybět! V polovině měsíce, 18. června, do pražského klubu Touster dorazí osmé pokračování narozeninové série Czech This Future, na které zahrají české talenty v čele s brněnskou stálicí Stepanem Bruckem. A konec měsíce, 24. červen, zase bude ve znamení návratu stálice světové elektronické scény, holandského matadora Marca V. Ten se ukáže v pražském SaSaZu během speciální The Art of Marco V show.

Party newsy - Co se čeká ...

Jak jsou na tom v letošním roce tradiční sourozenci z Beneluxu, megafestivaly Tomorrowland a Mysteryland? Belgický, mladší bratříček zase vede. Mezi hlavní trancové stars Tomorrowlandu budou patřit Ferry Corsten, Sander van Doorn, Super8 & DJTab, Fred Baker, Gabriel & Dresden, Above & Beyond, Simon Patterson, Sied van Riel, Markus Schulz, Cosmic Gate, Daniel Kandi, Aly & Fila, Orjan Nielsen a další. To holandský Mysteryland je na tom podstatně hůř, alespoň z pohledu trancového fanouška: toho potěší v podstatě pouze Marco V a Sander van Doorn, přičemž zrovna tyto dva DJs opravdu nelze považovat za nějaké velké trancery. Takže z pohledu fans tohoto žánru elektroniky by nebylo bývalo co řešit, nebýt té nešťastné okolnosti, že belgická monstrparty je už nějaký pátek vyprodaná.

PARTYINFO

Tiësto Club Life Tour

17.06.2011 BVV, Brno
DJs: Tiësto, Sterbinszky, Barnes & Heatcliff, LayDee Jane, Michal Poliak, John Culter
2nd:
Cena: 660 - 990 (předprodej) / 1.190 / 2.490 (VIP)
REKLAMAREKLAMA