Sensation Celebrate Life - tak jak bylo?

To nejlepší přišlo s koncem party! Proč? Přečti si pohled členů redakce :).

29.5. 2011 18:15:17 | ankety & názory |

Jakub Pospíšil: Monstrózní závěr!

Kdo letos nevydržel do konce, udělal obrovskou chybu. Závěr jak se sluší a patří, o který se postaral nikdo jiný než Hardwell! Dnes o třídu předčil všechny ostatní. Takový konec jsem již dlouho nezažil! Palec vysoko nahoru. Tema celebrate life s pyramidou uprostřed haly přehledné a povedené. Možná mě trošičku zklamala vizuální stránka megamixu. Chyběli mi také performace. Nicméně lidu bylo jako vždy plno, zábavy také. Takže já jsem spokojen!


Paya: To nejlepší na konec

Dobře bylo, jasně že, o zábavu je na Senzaci vždycky dobře postaráno. V zábavě, jinými slovy show, ostatně koncept Sensation vlastně spočívá. Potěšily navíc některé nové prvky, jako impresivní pyramidová stage nebo hromadné rozdávání ve tmě zářících rukavic. DJs podali trochu nevyrovnané výkony. Úvodní AN21 a Max Vangeli byli skvělí, Sharam zahrál standard. Joris Voorn bohužel celou party tak trochu uspal, vše ale naprosto vynahradil výborný závěr: DJ Hardwell.


Ondra: Od Sensation člověk očekává asi hlavně tu show

Mě osobně letošní ročník zase tak uplně nenadchl. Po hudební stránce pro mě za sice za jedničku, obzvlášť Hardwell stál za to, ale od Sensation člověk očekává asi hlavně tu show. A té se letos zase tolik nerozdávalo. Navíc byla v hale poměrně často tma, což je docela škoda. Co naopak akci přidalo, byl výborný MC, který neustále pumpoval a hecoval dav pod ním. Návštěvnost, podle mě, nebyla v takové výši jako roky předešlé, protože se po parketu dalo vcelku v pohodě pohybovat a nikde jsem se nemačkal.


Langy: House s velkým H

Letošní "Celebrate Life" hodnotím po vizuální stránce zatím jako nejslabší ročník,  po stránce hudební  se jednalo opět o další kvalitní porci současného housu. O2 aréna nabízí dostatečný komfort a je jasné, že zde konané párty si člověk musí opravdu užít. Sensation to vše jen potvrdila a já musím vyzdvihnout luxusní set závěrečného Hardwella. Tohle byl House s velkým H, paráda!

PARTYINFO

Sensation Celebrate Life

28.05.2011 O2-Arena, Praha
DJs: Mr. White, AN21 + Max Vangeli, Sharam, Hardwell, Fedde le Grand, Joris Voorn + 2000 and One, MC Gee
Cena: 1.099 - 1.699 (předprodej)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně