Mrkni se na line upy pro 21. týden

Samozřejmě tu je Sensation a taky jedna z prvních open air akcí. Tak vybírej!

27.5. 2011 06:54:00 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

27.5. 2011

Drumstation

Praha, Cross

21.00 - Beast 67
22.30 - Ghonzales
00.30 - Black Sun Empire
02.00 - Rido
04.00 - Mersi

27.5. 2011

Ibiza Global Sounds

Mikulovice u Třebíče, Ibiza

21.30 - Vk Studio
22.30 - Heaton
00.00 - Chris Sadler
02.00 - Matimur
03.00 - Cruz + Dazy
04.30 - konec

27.5. 2011

JZD Clubbing

Valašské Klobouky, Kravín

21.00 - Alienne
22.00 - X-basse
23.00 - Kita
00.00 - Ian Fuzzy
01.00 - Wychitawacs
02.30 - Martini

27.5. 2011

Resistance

Šumperk, Suteren Lounge

21.00 - Albi
22.30 - Wolscha
00.30 - Adlet
02.30 - Albi

27.5. 2011

Stardust Equilibrium

Břeclav, Park-Club

20.00 - Mike Vega
22.00 - Paul Hubiss
23.30 - Paul Hawk
01.00 - Elektrabel (live)
02.00 - Toomuch

27.5. 2011

Trance Gate

Praha, Le Mirage Újezd

21.00 - David Justian
00.00 - MCB

27.5. 2011

Urban Vibes

Brno, Fléda

21.00 - Kukiz
23.00 - Partyboy
00.00 - Dew Town Dogz (live)
01.00 - Sukowach
02.00 - High Selecta

28.5. 2011

Clubbers

České Budějovice, K2

20.00 - Pert
21.30 - Mr.Point + Luppi Clarke
00.30 - D-Niel
02.30 - Robert Minelli
04.00 - D-Niel + Minelli + Mr.Point + Luppi Clarke

28.5. 2011

Construction Techno Schranz

Brno, Reisy

20.00 - Sonic
21.30 - Stek
23.00 - Laero
00.30 - Warphil
02.00 - Juzephe
03.30 - Sauron
05.00 - Warphil + Sauron + Juzephe
06.00 - konec

28.5. 2011

Drumselecta Open Air

Brno,

18.00 - Wiit + Musicant
20.00 - Mercur
21.30 - Beast 67
23.00 - Pixie
00.30 - The Panacea
02.00 - X.Morph + Hrr.nec
05.00 - Beat Poison Squad

reggae
17.00 - NTKZ
18.30 - Liquid A
20.00 - Propaganja (live)
22.15 - Zion squad (live)
23.30 - MC Colektiv + Cazpa
01.00 - Pawlač Zewls + MC Mad Reefah + MC Ghandi
03.30 - Basssheriff

28.5. 2011

Hard-Shock

Dřínov u Mělníka,

20.00 - Darkwatcher
21.30 - Rob R.
23.00 - Dark Wizard
00.30 - The Nazgul
02.00 - NKI
03.30 - Buzz
05.00 - Dark Storm

28.5. 2011

Sensation Celebrate Life

Praha, O2-Arena

21.30 - Mr. White
22.30 - AN21 + Max Vangeli
23.50 - Sharam
01.15 - The Mix
01.45 - Fedde le Grand
03.15 - Joris Voorn + 2000 and One
04.45 - Hardwell
06.00 - konec

28.5. 2011

Silver Wave Open Air Party

Hradec Králové, Kemp Stříbrný Rybník

20.00 - Start
21.00 - Guapa Fea
22.00 - Billboard
23.00 - Mr. Hat
00.30 - Jan.Kolive + TomSax (sax)
02.00 - hosti
03.00 - konec

28.5. 2011

Strobe Touring the Massive Night

Kojetín,

20.30 - Luis
22.00 - Coma
23.15 - Czida
00.30 - Lucasch
02.00 - Torin
03.00 - Nox van Borg
04.30 - Funsmaker

28.5. 2011

Zevling Live

Orlová, Koliba

22.00 - Kmin + Marssy
02.00 - rezident DJ

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně