Jaká bude New York City stage ostravských Barev?

Při prvním odtajnění části programu Colours 2011 ještě nebyla známa jména New York City stage.

18.5. 2011 06:42:11 | informace | mikeware

Foto: Tortured Soul

Od té doby už ale byla představena a rozhodně je na co se těšit. Z prvních jmen pro Colours jsem totiž byl trochu rozpačitý, ale můj dojem z festivalu napravuje složení NYC stage a alespoň já se těším minimálně na 90% učínkujích na této scéně.

Stylově se bude NYC y stage pohybovat ve stylech funku, jazzu, bluesu, rocku, trip hopu a hip hopu. Prvním příjemným jménem je pro mě Jon Hassell, trumpetista, experimentátor, nazýván nástupcem Milese Davise.

Video: Jon Hassell & Maariffa Street 2009

Dále jsou známa jména jako Roy Ayers, legenda černé pop music, dále Kyp Malone, trip hopová zpěvačka Anomie Bell, Cedric Watson, Electric Wire Hustle se soulovým hip hopem s nádechem psychedelie, zpěvačka Kristeen Young, Tortured Soul se svým soul jazzem ve svěžích rytmech live houseu apod. Jako vždy spoustu informací o účinkujících naleznete na oficiálním webu festivalu. Atmosféru bude doplňovat v mezi pauzách brooklynský DJ ObaH.

Video: Tortured Soul - See You More

Celá New York City stage bude umístěna na stejném místě jako minulý rok. Pořadatelé hlásí lepší vyřešení vstupu na scénu, toalety, které v minulém ročníku nebyly součástí areálu, a navýšení počtu míst k sezení na tribuně, které taktéž v minulém ročníku nebyly ve velkém počtu.

PARTYINFO

Colours of Ostrava 2011

14.07.2011 - 17.07.2011 , Ostrava
Live: Public Image Ltd., Apollo 440, Grinderman, Youssou N’Dour, The Horrors, Jon Hassell, Roy Ayers, Swans, Semi Precious Weapons, Anomie Bell, Electric Wire Hustle, Tortured Soul, The Herbaliser, Blackfield, Balkan Brass Battle, N.O.H.A., Dubioza Kolektiv, Aranis, Brendan Perry, Andreya Triana, Monkey Business, Tata Bojs, Vladimír Mišík & ETC, Čankišou, Houpací koně, Prago Union, Priessnitz, Puding Pani Elvisovej, Sto Zvířat, Tleskač, Vltava, The Plastic People of the Universe, Le Pneumatiq, Navigators, Jiří Schmitzer etc.
Cena: 1.190 - 1.890 (předprodej) / 1.999
REKLAMAREKLAMA