Mrkni se na line upy pro 19. týden

Fabric slaví, na Flédě bude London Elektricity, v Roxy Shy FX. Tak vybírej!

13.5. 2011 07:03:05 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

13.5. 2011

11th Anniversary of Fabric

Ostrava, Fabric

20.00 - 21.30 Wolscha
21.30 - Orbith
23.00 - Lucca
01.00 - Chris Liebing
04.00 - Tomy Declerque
06.00 - Denysa
07.30 - Robiq
09.00 - konec

Garage Proggytrance
20.00 - Danny Bright
21.30 - Peter Key
23.00 - Nesquik
00.30 - Martin Gredner
02.30 - Laydee Jane
04.30 - Michael C
06.00 - Turda
07.30 - konec

1th Floor New Generation
21.00 - Vanvega
22.30 - La Funk
00.00 - Salvic
01.30 - Bambus Lukhino
03.00 - T-Bone
04.30 - Piri
06.00 - konec

13.5. 2011

Anorexic

Brno, Mersey

22.00 - Mickey The Kid
00.00 - The Rabbeats
02.00 - Electronic Bitches

13.5. 2011

Break4Beats

Brno, Fléda

21.00 - Shede + MC Trchi
22.00 - Mystique
23.30 - Philip TBC
01.00 - London Elektricity
02.30 - Sayko
04.00 - Holder

BreakMatch
21.00 - The Thing (Kotlyk + Parabot)
23.30 - Junkett
01.30 - Marcco
03.00 - Yak

13.5. 2011

Bush

Praha, Roxy

22.00 - Ghonzales
00.00 - Beast 67
01.30 - Shy FX + MC Stamina
02.30 - Stantha
05.30 - konec

13.5. 2011

Dnb Rodeo

Praha, Storm

20.00 - M4Y4
23.00 - Pixie
00.30 - Sigma
02.00 - Suki
03.30 - Bifidus Aktif
05.00 - konec

13.5. 2011

Prague Connection 2

Praha, Gox

22.00 - Marty Fish
23.00 - Madman
00.00 - Raju
01.30 - Bon Trip (Tripmain + Bon Finix)
03.00 - Pete Walk
04.00 - Matamar (Mark Airman + Mata C)

2nd
22.00 - Milo + Lucky Lucaso
00.00 - Proud-M
01.30 - Kaisersoze
03.30 - Jay Beck

13.5. 2011

Smoke Essence 51

Ostrava, Cafe de la Ostrava

20.30 - Mathiass
22.30 - Piri
00.30 - Stonkiewicz
02.30 - Tom Carbol

13.5. 2011

Strobe Touring the Royal

Veselí nad Moravou, Royal Club

20.00 - James Dreamer
21.00 - Lobster
22.30 - Lucasch + Lookasch
00.30 - Bear
02.00 - Enjoy

13.5. 2011

Zevling Live

Čadca, Tasso

21.00 - rezident DJ
22.30 - Kmin + Marssy
02.30 - rezident DJ

14.5. 2011

House of Love

Prostějov, Apollo 13

22.00 - Leny
00.00 - Ozzy de Sante
01.30 - Coobcha
03.00 - Dybezz

14.5. 2011

Roxy Dance Conference

Praha, Roxy

22.00 - Honza Prucha
23.30 - Crossryders
01.00 - Kyau & Albert
03.00 - Thomas Coastline

14.5. 2011

Zevling Live

Štěpánkovice, Cobra

21.00 - CJ Fox
22.30 - Kmin + Marssy
02.30 - CJ Fox

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně