Trance Euphoria 044 - Květnové uvolnění

Letošní máj nenavazuje ve své nabitosti na měsíc duben, kdy se se skvělými trancovými eventy roztrhl pytel.

5.5. 2011 11:45:56 | informace | Paya

I tak se nám ovšem podařilo úspěšně vybrat hned několik zajímavých akcí.

Foto: TranceFusion Magic [www.rave.cz/gizmo]

Party reporty - Co se stalo ...

ASOT #500 - 9.4.

Pořádná oslava neuvěřitelného 500. vydání populárního rozhlasového pořadu aktuální světové DJské jedničky podle hlasování DJ Magu, Armina van Buurena, s názvem A State Of Trance.
tip: přečti si report

TranceFusion Magic - 30.4.

První vydání z nové série domácích halovek přineslo vystoupení projektu Dash Berlin včetně zpěvačky Emmy Hewitt, klasického dua Cosmic Gate, ale i Rogera Shaha či Seana Tyase.
tip: prohlédni si fotky

MayDay - 30.4.

Dvacáté výročí Mutter Aller Raves, jak je přezdívána legendární halovka MayDay. Znovu v dortmundském komplexu Westfalenhallen, znovu s WestBamem a van Dykem v hlavní roli.
tip: prohlédni si fotky

Co se ještě dělo

Mezi nejzajímavější aprílové trancové parties bezpochyby patřilo vystoupení mistra Push! alias belgického borce M.I.K.E.a na party Roxy Dance Conference v pražském klubu - jak již název akce napovídá - Roxy. Českou republikou v polovině měsíce prosvištěli holandští DJs W&W, kteří nejprve v pražské Mecce zahráli na akci Wonderland, kde je doprovodil Michal Poliak, a hned poté uspěli v ostravském Fabricu na party Evolution Special, kde je přivítal Martin Gredner. Fotky z těchto dvou eventů nalezneš zde a zde.

Harder stylez fans pak v dubnu nemohli chybět v belgickém Hasseltu, kde se uskutečnil další ročník party Black, na které zazářily hvězdy typu The Prophet nebo Angerfist. Fotky z této monstrakce nalezneš zde.

Party tipy - Co se chystá ...

Intensive #2 - 6.5.

Trance v Brně jede dál! Tentokrát do 7. nebe přijede francouzský DJ Ferry Tayle, kterého podpoří české talenty Stepan Bruck a Andrew Malet vs. Hellman. Zahraje si zde i Deivis.
tip: prohlédni si fotky z prvního vydání této akce
podívej se na party info

Roxy Dance Conference #3 - 14.5.

Třetí vydání trancové klubovky do pražské Roxy přivede nesmírně populární dvojici Kyau & Albert, která je v Česku jako doma. Večer dotvoří rezidentní Crossryders a Thomas Coastline.
podívej se na party info

Beautiful Things - 20.5.

Legendární bratislavská klubovka se po roce vrací! Z britských ostrovů přiletí Anjunabeats DJ jménem Oliver Smith a ukáže se také velmi nadějný Rus Arty. Hostitelem jako obvykle Pico.
tip: přečti si report z Artyho vystoupení na ASOTu
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy

Mezi zajímavé májové parties bezesporu patří akce Rush Hour v brněnském klubu A Bajo, v rámci které své umění předvede Scott Attrill ze Spojeného království. O support se postarají především Revolt a Phil Albedo. Bratislava zažívá renesanci, vedle návratu Beautiful Things se trance vrací rovněž do slavného klubu Dopler, kde v květnu zahraje irský deejay John O’Callaghan, a to na akci, která nese jeho jméno. Konečně, připomenout určitě musíme také májový díl klubovky Flow, neboť tento měsíc do Roxy přijede vpravdě legendární John Digweed. Zahraje i Roman Rai nebo Biodan.

Co se týče harder stylez, čeští fanoušci nepochybně uvažují nad návštěvou belgické halovky Bassleader, na které vystoupí takové veličiny tohoto oboru, jako jsou Showtek, Noisecontrollers, Crypsis, Angerfist, Korsakoff, Outblast, Evil Actitivies nebo Negative A.

Party newsy - Co se čeká ...

Možný příklad, jak dítě přeroste svou matku - ačkoliv je známo jen několik prvních jmen, už teď je prakticky jisté, že české vydání festivalu Pleasure Island přinese silnější seznam vystupujících umělců než jeho holandský originál. Posuďte sami - mezi nejzajímavější jména bude u Amsterdamu patřit Artento Divini, Lisa Lashes, Marco V či Moguai, v České republice to už teď je Gareth Emery, Sander van Doorn, Showtek, Angerfist, Mark Knight, Aly & Fila, W&W nebo Ummet Ozcan a samozřejmě i Artento Divini.

PARTYINFO

Roxy Dance Conference

14.05.2011 Roxy, Praha
DJs: Kyau & Albert, Thomas Coastline, Honza Prucha
Cena: 150
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně