Mrkni se na line upy pro 17. týden

Trancefusion, 5. Narozeniny NUbreed.cz spojené s vyhlášením BOW2010... Tak vybírej!

29.4. 2011 07:08:01 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

29.4. 2011

5. Narozeniny NUbreed.cz

Plzeň, PH+

21.00 - Lucky Luke
23.00 - Sens
00.00 - Vyhlášení výsledků BOW2010
00.30 - Vítěz kategorie DJ roku
01.00 - Da Moon
02.00 - Soundjet
03.30 - Tomas Drex
05.00 - konec

29.4. 2011

Brněnský Majáles 2011

Brno, Sportovní areál Hněvkovského

13.30 - Republic of Two
15.05 - UDG
16.40 - Wohnout
18.15 - Skyline
19.55 - Divokej Bill
21.35 - Chinaski
23.15 - Tata Bojs

2nd
14.30 - Xindl X
16.05 - Tleskač
17.40 - Sto Zvířat
19.15 - Mig 21
20.55 - Monkey Business
22.35 - Vypsaná Fixa

3rd
13.30 - Chiki Liki Tu-A
14.45 - Fast Food Orchestra
16.00 - Sunflower Caravan
17.15 - Midi Lidi
18.35 - Zóna A
20.00 - Puding Pani Elvisovej
21.30 - Para
23.00 - Prago Union

29.4. 2011

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Dan Cooley
01.30 - Madman
03.30 - Marko Jelič
05.30 - konec

29.4. 2011

Dance Factory Live

Ostrava, Fabric

21.00 - Helax Set
22.00 - Figgi
00.00 - Turda
02.00 - Brian
04.00 - Wecca + Denysa
07.00 - konec

29.4. 2011

Deep-Tech-House

Brno, Café Sklenick

21.30 - Sonja
23.30 - Yacube
01.30 - Deivis

29.4. 2011

Domeček v Bogotě

Ostrava, Barcode

20.30 - Timo Timonen
23.00 - Peter Pea
01.30 - Piri

29.4. 2011

Drum-Roll

Praha, Storm

20.00 - Blofeld + Kolik
22.00 - Neighbour
23.30 - Wash
01.00 - No Money
03.00 - Drumax
04.30 - konec

29.4. 2011

Hugo Toxxx

Praha, Roxy

20.00 - Doemixxx
21.00 - Dyrty
22.00 - 808 Jam
00.00 - křest + Drogy Live

29.4. 2011

Magnifique

Opava, Mix-Bar

20.00 - Piri
22.00 - Patrik Prelovsky
00.00 - Tom Carbol
02.00 - CJ Fox

29.4. 2011

Michael C

Hradec Králové, Event

22.00 - Martin Trax
23.30 - Wolscha
01.00 - Michael C
03.00 - Boxi
04.30 - konec

29.4. 2011

Street Market Gangster Trippin vol. 3

České Budějovice, K2

20.30 - Tjumpeta
21.00 - 2stych + Morf
22.00 - Ramel
23.00 - Bagheera
00.00 - B-Complex
01.30 - HellSmith
02.30 - Tubus
03.30 - Brock
04.30 - Mach
05.30 - konec

29.4. 2011

Strobe Touring the Deep Light

Kyjov, Deep Light

20.00 - Liner
21.30 - Karloss
23.00 - Lucasch
01.00 - Kita
03.00 - end pingpong set

29.4. 2011

Techno Beaty 16

Praha, Gox

20.00 - Adam Bernau
21.00 - Scoop
22.30 - Franke
00.00 - Pavel Krejdl
02.00 - Calbee
04.00 - Šmuk
05.00 - Lamy v+ Shimita

minimal
20.00 - all DJs
00.00 - 02.00 Stereophonic Experience
02.00 - all DJs

30.4. 2011

Climax

Praha, Roxy

22.00 - Manio
00.30 - Chris Sadler
03.00 - Miquel
05.30 - konec

30.4. 2011

Plzeňský Majáles 2011

Plzeň, Amfiteátr Lochotín

12.00 - Positive Mind
13.00 - The Switch
14.00 - The Static Age
15.00 - V3SKA
16.00 - Wohnout
17.00 - Ivan Mládek a BB
18.30 - Vypsaná Fixa
20.00 - Divokej Bill
21.30 - Chinaski
23.00 - Sto Zvířat

2nd
12.00 - O5 a Radeček
13.00 - Nebe
14.00 - Eggnoise
15.30 - Republic of two
17.00 - Rybičky 48
18.00 - Prague Conspiracy
19.30 - Discoballs
21.00 - Pipes and Pints

30.4. 2011

Trancefusion Magic

Praha, Průmyslový Palác

19.15 - BonTrip
20.00 - First State
21.10 - Myon and Shane 54
22.20 - Roger Shah
23.40 - main performance
23.50 - ATB
01.35 - Cosmic Gate
02.30 - Emma Hewitt
03.10 - Dash Berlin
03.30 - Emma Hewitt
04.45 - Sean Tyas
06.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně