Mrkni se na line upy pro 16. týden

V Brně se koná velká Bassinfekce, do Roxy na Flow přijede Oliver Koletzki s Fran. Tak vybírej!

22.4. 2011 08:01:51 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

22.4. 2011

Basic Solution

Ostrava, Fabric

21.00 - Harry + Docous
23.30 - Rahma
00.00 - Haraburda
01.30 - Lestedix
03.00 - Psyla
04.30 - Demented
06.00 - konec

22.4. 2011

Bassinfection

Brno, Fabrika Zbrojovka

19.00 - Kotlyk + Hrrnec
21.00 - Yukimura
22.30 - X.Morph
23.30 - Ed Rush
01.00 - Limewax
02.30 - Current Value
04.00 - Forbidden Society
05.00 - Mercur +Vaczech
06.00 - Fczela Project
06.30 - konec

reggae & hip hop
18.00 - Amma
19.00 - Realita Doby
20.00 - 4021
21.00 - Peeni Walli
23.00 - Sista Carmen + Damalistik
00.00 - MCs Valorous + Deadly Hunta
02.00 - Riddim Tuffa Sound
03.30 - Bassinfection Sound + Afarastafa
06.00 - konec

3rd
20.00 - Puk Puk
21.30 - Cimbálovka Veronica
01.00 - Puk Puk
03.00 - Deafekt + Duboise
06.00 - konec

22.4. 2011

Dnb Fever Night

Praha, Storm

20.00 - M.Pete
21.30 - M.Pete + Eska
22.30 - Eska
23.30 - IM Cyber
01.00 - Lixx + Clive
03.30 - Stantha
05.00 - konec

22.4. 2011

Feel the Hip Hop vol. 5

Praha, XT3

19.30 - start
22.00 - BK City
23.30 - Vojtaano + Don Timon

22.4. 2011

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Roman Rai + Fatty M
01.00 - Oliver Koletzki & Fran (zpěv)
03.00 - Roman Rai + Fatty M
05.30 - konec

22.4. 2011

HardTechno Provincie 6

Brno, Favál

20.30 - Withecker + Technogirl
22.00 - Agent
23.00 - Golpe
00.00 - Fatima Hajji
01.30 - Psychodrums
03.00 - Sepromatiq + Hogar
04.30 - Lenzy + Tronic
05.30 - Mojos
06.30 - konec

techno
21.00 - Psychiq
22.15 - Krttek
23.15 - Lj Doxster
00.15 - John Dora + Warphil
01.30 - Miss Rodez
02.45 - Tanya + Anfree
04.00 - Phil Albedo
05.00 - Skais
06.00 - konec

22.4. 2011

Helbea Night

Brno, Trix

21.00 - Leonov Bronski
00.00 - Hydrophonic
02.00 - Leonov Bronski

22.4. 2011

House Wars

Brno, 7. Nebe

21.00 - Mitcheek
22.00 - Marco Imp
23.00 - Patricia
00.00 - Duncan Grey
01.00 - Artento Divini
03.00 - Gabriel Progressium
04.00 - Jimmy Maxx

22.4. 2011

Impact Night 4

Prostějov, KaS-Centrum

20.00 – Benja + Ondra Zehnal
22.00 – P.m.c.
23.00 – X.morph
23.45 – Shaun Baker
01.15 – Tarabass
02.15 – Franta Babka

22.4. 2011

Le Exclusive

Kyjov, Deep Light

20.30 - Psyvid
21.30 - Misa
22.30 - Liner
00.00 - Peter Pea
02.00 - Liner + guests

22.4. 2011

Moonlighting

Olomouc, 15 Minut

21.00 - Wolscha
22.30 - 3Man Cirkus
00.00 - VanVega
01.30 - Da Moon
03.00 - Soundjet

22.4. 2011

Trash Time & Big Day

Liberec, Spot

21.00 - TrashTime DJs
01.00 - Flyplander
02.30 - Toni Riot
04.00 - Sirdaman
05.00 - Dittcore
06.00 - konec

22.4. 2011

Vision

Praha, Cross

21.00 - Beast 67
22.00 - Stanzim + Dramjaqua
23.30 - Cern
01.00 - State Of Mind
02.30 - Soldik
04.00 - Snookey

22.4. 2011

Zevling Live

Ostrava, Alexandria

21.00 - CJ Fox
22.30 - Kmin + Marssy
02.30 - CJ Fox

23.4. 2011

Nebeská Párty

Bratislava, Remix

21.00 - Berry.dj.junior
23.00 - Duncan Grey
01.00 - Antena
04.00 - konec

23.4. 2011

Roxy Shine

Praha, Roxy

22.00 - Schwa
01.00 - Dan Cooley
03.00 - Loutka
05.30 - konec

23.4. 2011

Technasia Goodbye Freedom

Soběslav, Paluba

22.00 - CZScream
23.00 - Spiriakos
00.00 - Steen
01.30 - Agent
03.00 - The Keeper
04.00 - goLPe
05.00 - Herry

23.4. 2011

Tricky

Brno, Reisy

21.00 - Peter Pea
22.15 - Black Fox (live)
23.00 - Scients + Fawkes
01.00 - Ecco
03.00 - Tricky DJ battle

24.4. 2011

Fleshpot DnB Mrskut

Svitavy, M3

21.00 - Štěpi
22.30 - Crashman
00.00 - Bttu
01.30 - Tom
03.00 - Fleshpot B2B set

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně