Mrkni se na line upy pro 12. týden

Bývalý klub Liquid bude připomínat slavné časy, zato boskovická Prádelka končí. Tak vybírej!

25.3. 2011 06:37:54 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

25.3. 2011

Big Day

Liberec, Spot

21.00 - Trash
22.30 - Mint
00.00 - Petr Hauz
01.30 - Orbith
03.30 - Marty K!
05.00 - J.A.C
06.30 - Jorge

25.3. 2011

Eclipse

Olomouc, Belmondo

21.00 - Advocaat
23.00 - Johnny K
00.30 - Nexx
02.00 - Inerte

2nd
21.00 - Tr@nz
22.15 - Mark
23.15 - steny
00.15 - Arbitter
01.15 - Patrick Watson
02.15 - Julans P
03.15 - Kawkish

25.3. 2011

Hypno 808 Night

Praha, Roxy

20.00 - Doemixxx
21.30 - Dyrty
22.30 - Hamis
23.00 - Igor
23.30 - Marat
00.00 - Smack
00.30 - Hugo Toxxx + Smack + Marat
01.00 - Nuff
02.00 - 4Row + Chik

2nd
4Row + Franil + Chik

25.3. 2011

Intensive

Brno, 7. Nebe

21.00 - Deepress
22.45 - Martin Michniak
00.30 - Bryan Kearney
02.30 - Andrew Mallet + Hellman
04.00 - TyPhone

2nd
21.00 - Deivis
23.00 - Joe Chaucer
01.00 - Deivis

25.3. 2011

Knírem sem, Knírem tam

Brno, Mersey

22.00 - Electronic Bitches
00.00 - Mr. Moustache
01.30 - Call Me Radeq, Radeq Brousil + performance
03.00 - Electronic Bitches

25.3. 2011 - 26.3. 2011

PigFest Wonderland

Plzeň, DK Inwest

pátek
20.00 - Dredli
21.00 - Killa + Doox
22.30 - Akira + Bifidus Aktif
00.00 - Camo & Krooked
01.30 - Aphrodite
03.00 - B-Complex
04.30 - 2K
06.00 - konec

2nd
21.00 - Crash
22.30 - Syndrome
23.30 - Sayko
01.00 - X.Morph
02.30 - Dry-rot
04.00 - SMario
05.30 - Neuf + Vulcanik
07.00 - konec

sobota
20.00 - Jay Beck
21.30 - Toky
23.00 - Dejan Milicevic
00.30 - Clodagh
02.00 - Agent
03.00 - Marco Remus
04.30 goLPe
06.00 - konec

2nd
21.00 - Mafin Phoenix
22.30 - Darkwatcher
23.30 - Robar
01.00 - Raiden
02.30 - NKI
03.30 - Tvrdas
05.00 - Neuf
07.00 - konec

25.3. 2011

Slim Slam Drum 58

Ostrava, Fabric

21.00 - Umba
23.00 - L Plus
01.00 - Future Signal
02.30 - The Sect
04.00 - Rido

25.3. 2011

Switch

Poděbrady,

21.30 - SmiX
00.00 - Barbar!na
03.00 - Thonic

25.3. 2011

Téňo 3

Praha, Statek Kotlářka

20.00 - Jb
21.30 - Adam Cloud
23.00 - Eagle
00.30 - David Formi
02.00 - Carlos Squint
03.30 - Pete Walk
05.00 - Kifli + Carrasco

2nd
20.00 - Ufi Daman + Tokátko
21.30 - Milo
23.00 - Gusman
00.30 - Ravic
02.00 - Adlet
03.30 - Rolnik
05.00 - Mersi + Vitt3k

25.3. 2011

Zevling Live

Bohumín, Corzo

21.00 - rezident DJ
22.30 - Kmin + Marssy
02.30 - rezident DJ

26.3. 2011

Cirkus

Opava, Klub Art

20.00 - Stanec
21.30 - Joker666
23.00 - Proud
00.00 - Brooklyn aka Juanita Juarez
01.30 - Futurebound
03.00 - Joker666
04.00 - Stanec
05.00 - Proud

26.3. 2011

Equalizer

Ostrava, Klid

20.00 - Struna
22.00 - Skart
00.00 - Jahudka + Broskvicka

26.3. 2011

Party Beats

Praha, Radost FX

22.00 - Lu Michell
23.30 - Rockstar + Oliver Beatman (bubny)
00.00 - Rico
01.00 - Rockstar + Oliver Beatman (bubny)
01.40 - Rockstar
02.30 - Lu Michell
03.30 - Siles

26.3. 2011

Rehab

Ostrava, Fabric

22.00 - Coobcha
23.00 - Ozzy De Sante
00.30 - Nesquik
02.00 - Tomcraft
04.00 - Duncan Grey
06.00 - konec

26.3. 2011

The End

Boskovice, Prádelka

21.00 - Nelo
22.00 - Voodoo Piet
23.00 - Dior + Ren.cz.a
00.00 - Scorn
01.00 - Holder
02.00 - Corten
03.00 - Cruz
04.00 - Šáša

bar
21.30 - Bohunga
22.30 - Bozako City Bokem DJs
23.30 - Amma
00.30 - Bozako City Bokem DJs
01.30 - Bam Bam
02.30 - Klait + Phiga

26.3. 2011

Zevling Live

Březová u Opavy, Boccaccio

21.00 - Marco Wing
22.30 - Kmin + Marssy
02.30 - Marco Wing

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně