Urban Art Forms představuje letošní line-up

Letos se poprvé tento velice úspěšný rakouský festival stěhuje do větších prostor.

24.3. 2011 12:57:09 | informace | Ondrab

Foto: Arena Nova a okolí, kde se bude festival konat [www.uaf-festival.at]

Opět se bude konat v malém městečku Wiener Neustadt pár desítek kilometrů za Vídní, ale tentokráte v areálu Arena Nova, který dle fotek vypada velice pěkněa prostorně. Tato změna bude zajisté velice prospěšná, jelikož na tento festival míři velké množství lidí a ve starém areálu se návštěvníci dost mačkali na malé ploše, obzvlášť když nedej-bože začalo pršet. Taktéž se mění termín, který se z konce května přesunul do půlky června 16-18.

Ale teď už k vystupujícím. Hlavními tahouny jsou Fatboy Slim, Deadmau5, Paul Kalkbrenner a v něměcky mluvících zemích velcí oblíbenci, Deichkind. Dále zde bude spousty Live vystoupení například od Simian Mobile Disco, výtečných Digitalism, Crystal Castles, Vitalica nebo třeba Laserkraft 3D. Techno fanoušky potěší Ricardo Villalobos, Carl Craig, Len Faki nebo Oliver Huntemann. Dále zde jsou The Crookers, němečtí Modeselektor, Does it offend you, Yeah? a spousty výborných DNB djs: Subfocus, Noisa, Andy C & Dynamite MC, Marky, Brookes Brother a tak dále a tak dále. Nutno podotknout, že je uveřejněno zatím asi 3/4 line-upu, takže nějaké pecky určitě ještě přibudou.

Cena třídenní vstupenky je 89 euro, což je nějakých 2.500 kč a lze je koupit například na www.eventim.cz.

Linky:

PARTYINFO

Urban Art Forms 2011

16.06.2011 - 18.06.2011 Arena Nova, Wiesen
Live: Simian Mobile Disco, Digitalism, Crystal Castles, Vitalic, The Crookers, Modeselektor, Does it offend you, Yeah?
DJs: Riche Hawtin, Slim, Deadmau5, Paul Kalkbrenner, Deichkind, Ricardo Villalobos, Carl Craig, Len Faki,Oliver Huntemann, Subfocus, Noisia, Andy C & Dynamite MC, Marky, Marc HouleFatboy etc.
Cena: 89 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně