Citadela se Svenem Väthem: tak jak bylo?

První ohlasy z naší redakce, které budeme samozřejmě postupně doplňovat :-).

20.3. 2011 17:29:27 | ankety & názory |

Langy: Sven svým setem mile překvapil

Na akci jsem vyrazil s očekáváním, jak bude naše české publikum reagovat na styl hudby, kterým se tato Citadela prezentovala. Už to nebylo to klasické techno, ale na programu byl dle uvedených zahraničních hvězd převážně minimal sound. Kdo věděl, na co jde, musel být spokojený. Mě osobně Sven svým setem v Brně hudebně mile překvapil. Horší to už bylo s atmosférou v hale a vizuální stránkou samotné akce.


Eweleena: Vyvedená oslava?

Pravda, návštěvnost jsem očekávala vyšší, ale akcička to byla výborná. Tanečníci tančili v hojném počtu až do samého konce a barmani i barmanky si též, podle mně, moc neodpočinuli :). Chris Tietjen i Jacek Sienkiewicz zahráli vážně skvěle a myslím, že Sven svoje třicátiny za DJským pultem u nás oslavil jak se patří.... Takže díky všem, co se na této Citadele podíleli, a budu se těšit na další.


HilfeD: Lahodná hypnóza mistra Svena

Citadela byla opravdu vychytaná akce. Pavilon G byla dobrá volba a co se obecně týče organizační stránky, tak nemám výtek. Povedený set pro mě předvedl Chris Tetjen a samozřejmě největší zážitek večera byl pan Sven Väth. Jeho hypnotizující set mě opravdu dostal, jen jsem čekal, že zahraje i více nějakých těch hitů a bude trochu více šílený a akční, ale i tak jsem byl po páté hodině vyřízený a musel se s respektem rozloučit s touto libovou party.


Nico: Akce byla hudebně přesně pro mě

Už cestou jsem přemýšlel, jaké to bude po tolika letech v pavilonu G. Po příjezdu mě malinko překvapil počet lid. Tribuny naproti stage poskytovaly dobrý rozhled nad celý plac a rozumně rozdělily celý prostor na party a relax zónu. Dále absence front a dostatek nealka a lidé, kteří vytvořili perfektní atmosféru, byly další plusy této akce. Jediným mínusem byl občas zvuk v zadní části, kde byla ozvěna a občas dosti nepříjemná, ale v přední části byl zvuk perfektní. Ten, na koho asi všichni čekali - Sven, zahrál přesně podle mého gusta a vůbec celá akce byla hudebně přesně pro mě.


32nd May: Kdepak ty loňské sněhy jsou...

Doby, kdy oba Géčkové pavilony praskaly ve švech, jsou pryč, jako loňský sníh. Dokonce ani takové jméno, jako je Sven Vath, nedokázalo naplnit ani jediný z těchto dvou pavilónů. Taneční parket byl zkrácen tribunou na polovinu, což stejně nestačilo, aby se zcela zaplnil. Možná i to bylo důvodem toho, že papá Sven ukončil svůj set o hodinu dříve, než bylo původně plánováno. Na druhou stranu si velmi vážím toho, jak byla celá akce organizačně zajištěná a technicky vyladěná. Zvuk i světla se opravdu povedly a ti, co přišli, si zcela jistě celý večer užili stejně jako já.


Jakub Pospíšil: Vše tak akorát!

Vůbec jsem netušil, co čekat, ale musím se přiznat, že jsem byl mile překvapen. Pro mne příjemně zaplněný na půlku zkráceny pavilon G1. Na jedničku vyladěný zvuk, snad jen trochu slabší vizuál. Každopádně papá Sven výborný zážitek, včera mu to sedlo - a nejen jemu! Konrétně musím vyzdvihnout famozní nástup! Jediné zklamání byl Michael Burian, který bohužel nenavázal na Space Flash s Marcem V, kde jeho set měl šmrc a barvu! I tak sečteno podtrženo dávám palec nahoru!


Kaix: Dvojité překvapení

Musím říct, že jsem od papa Svena moc nečekal, slyšel jsem ho už dvakrát a ani jedno jeho hraní mě neoslovilo. Že tentokrát to bude jinak, předznamenal už set Jacka Sinkiewitze, od které jsou čekal nudnou klikačku, ale přišlo velice příjemné techno. Dalším překvapením byl Svenův nástup, moc se s tím nemazal a od začátku to vzal od podlahy. Takže u mě dobrý.


PARTYINFO

Citadela

19.03.2011 BVV, Brno
DJs: Sven Väth, Chris Tietjen, Jacek Sienkiewicz (live), Michael Burian, Orbith, Jerry, Misa Salacova
Cena: 499 - ? (předprodej)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně