Defqon.1 2011 má line-up!

O změně místa konání tohoto festivalu jsme vás již informovali.

15.3. 2011 06:16:37 | informace | Langy

Nyní pořádající Q-Dance zveřejnila kompletní line-up a v provozu jsou také stránky festivalu.

Foto: DefQon 1 2009 [Langy, www.rave.cz]

Předprodej vstupenek začne přesně ve 13 hodin dne 9. dubna přímo na stránkách www.q-dance.nl.

Místem konání je Biddinghuizen dne 25.června . Pokud si tedy nechcete nechat ujít tento fantastický festival plný té nejlepší hard dance music, tak s koupí lístků neváhejte. Loni byl festival vyprodán za necelých 20 minut. Aktuální hymna pro letošní ročník pochází z rukou dvojice Bas Oskam a Arjan Terpstra, kteří vystupují jako Noisecontrollers.

Trailer 2011:

Aftermovie 2010:

Fotky:

Langyho z roku 2009

Web:

events.q-dance.nl/2011-06_25-juni_defqon1

Přímý přenos z festivalu:

Bude vysílat živě na internetovém rádiu Q-Dance

Cena vstupenek není zatím uvedena. Sleduj www.q-dance.nl.

Red:

Noisecontrollers
Technoboy
Headhunterz & Wildstylez
Zatox
Digital Age Showcase by Wildstylez (live)
The Prophet
B-Front
Kutski
Boiweapon vs. Toneshifterz
Stana
Hosted by: Ruffian

Blue:

Titan
Psyko Punkz
Luna & Crypsis
Alphaverb
Josh & Wesz
The Pitcher
Ran-D & Adaro
Waverider
Deepack
Alpha Twins
Hosted by: MC Villain / MC Renegade / MC DV8

Purple:

Jack of Sound
Wasted Penguinz
The Machine
Chris One
E-Force
Sound Freakerz
Kevin Kaos
Kodex
Stubeck
Lucky Spellbound
(winnaar contest Digital Age)
(winnaar contest Digital Age)
Hosted by: MC Shizzler

Ultra Violet:

Coone
A-Lusion
Second Identity (live)
Flarup & Activator
Scope DJ
Isaac
Bass Modulators
Dutch Master
Brennan Heart
Headhunterz
Slim Shore (live)
Hosted by: MC Renegade

Orange:

Organ Donors
Kamui
BRK3
Louk
Marcel Woods
Ronald van Gelderen
Alex Kidd
Wragg & Logg:one
Hosted by: MC V

Magenta:

Akkachar
Niccon
Thrasher
Eye D & Hidden
High Rankin
Gomes
Henzel & Disco Nova
16BIT
The Bobby 6 killers
Hosted by: Dart

Brown:

Sjoeke
Royal S
Dr. Rude
Q-IC
Demoniak (live)
Ronald V
Binum
Playboyz
Fenix
Hosted by: MC Vegas

Green:

Kammy
Sandy Warez
Robert Natus
Submerge
Marco Remus
Tommy Four Seven
July Ukie
Day-Már
David Christoph
Hosted by: Alee

Black:

Kasparov
The Playah (live)
Amnesys
Outblast vs. Angerfist
Promo vs. Evil Activities
Negative A
The Viper
State of Emergency
Distorted Revelation
Endymion ‘Album Showcase’ (live)
Hosted by: Ruffian / Renegade

Silver:

Ophidian vs. D-Pasion
The Outside Agency
The DJ Producer
Tymon (live)
Lady Kate
Synapse & Sei2ure
Richie Gee
Dean Rodell
Hosted by: MC Justice

Grey:

Neophyte vs. Partyraiser
Sequence & Ominous
Marc Acardipane
The Darkraver
Yves DeRuyter
Luna & Pavo “Early Hardstyle”
Claudio Lancinhouse
Bass D
Vince
Dune
Hosted by: MC Da Syndrome

White:

Pavelow
Dock 45
Gtronic
Henzel & Disco Nova
Space Pirates
Dandi & Ugo
Het Schoolplein
Jim Justice
Hosted by: MC Da Mouth of Madness

PARTYINFO

DefQon.1

25.06.2011 , Biddinghuizen
DJs: Noisecontrollers, Technoboy, Headhunterz + Wildstylez, Zatox, Digital Age Showcase (live), The Prophet, B-Front, Kutski, Boiweapon + Toneshifterz, Stana, Luna + Crypsis, Robert Natus, Marco Remus, Outblast + Angerfist, The Viper, Neophyte, Luna
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně