Mrkni se na line upy pro 10. týden

Hned několik "warm up" akcí na velké party. Tak vybírej!

11.3. 2011 06:24:41 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

11.3. 2011

Drum and Bass

Praha, Storm

20.00 - Stanzim
22.00 - 2k
23.30 - Katcha
01.00 - Goldie
03.00 - Brooklyn
04.30 - C.N.B
06.00 - konec

11.3. 2011

Flashback vol. 2

Holice, Babaloo

21.00 - Peca
22.00 - Black
23.30 - Peca
01.00 - B.UNQ!
02.30 - Lecram

11.3. 2011

Handshake 20!

Ústí nad Orlicí, KD Ústí n. O.

??.?? - Subsist
22.30 - 2takt (Luckie + Petr Eco) + Tomsax (sax)
00.30 - Miquel
02.00 - Nika 77
03.30 - Skais
05.00 - konec

2nd
??.?? - Side9000
22.00 - Jannis [Breakbeat]
23.00 - Neon [Street Dance Show]
23.20 - Philip Tbc [Drumandbass, Techbreak, Dubstep]
01.00 - Pixie [Drumandbass, Tech Step, Jump Up]
02.30 - Sayko [Jungle, Drumandbass]
04.00 - Wab Project (Alah + Winyl + MC Bombicz)
05.00 - konec

11.3. 2011

Intergalactik vol. 3

Brno, Perpetuum

22.00 - Plaza Restaurant
00.30 - dMIT.RY
02.00 - Smack
03.30 - Alyaz
05.00 - konec

11.3. 2011

One Night

Praha, Roxy

22.00 - Dan Cooley
01.00 - Nick Warren
03.00 - Josef Sedloň
05.30 - konec

11.3. 2011

Opera House

Praha, Mecca

23.00 - M(i)ke
01.00 - Lafayette
03.00 - Mark Evil + P-Jay

11.3. 2011

Reproduction

Prostějov, Apollo 13

22.00 - E.Lec
23.30 - Robin
01.00 - Ali
02.30 - Carl King

11.3. 2011

Resistance

Šumperk, Suteren Lounge

21.00 - Gregor
22.30 - Duncan Grey
00.00 - Marcus Cooper
01.30 - Albi
03.00 - Tommy Maag

11.3. 2011

Rush Hour B2B Edition

Brno, Exit

21.00 - Free Gate + CJ JJF
22.30 - James Haste + Adam Suizo
23.30 - Deepress + Oersted
00.45 - Stepan Bruck + Vyrys
02.00 - Phil Albedo + Heaton
03.00 - WarPhil + John Dora

11.3. 2011

Ultima Birthday Party Day 1

Jihlava, Ultima

21.00 - Miuan
23.00 - Alkyone
00.30 - Fake May
02.00 - Cruz & Dazy
03.30 - Miuan

11.3. 2011

Warm up Trancefusion

Ostrava, Fabric

22.00 - Michael C
00.00 - First State
02.00 - Myon & Shane 54
04.00 - Bon Trip (Tripmain + Bon Finix)
06.00 - konec

11.3. 2011

Zero Gravity

Žďár nad Sázavou, Angels

20.30 - Ljuk-M
22.00 - Corvin
23.15 - Luc Carter
00.30 - Orbith
02.00 - Archee
04.00 - ?

12.3. 2011

Party Vibes

Moravské Budějovice, Sahara

21.00 - Peritt
22.30 - Matimur
00.00 - Nois
01.30 - Phil Albedo + Heaton
04.30 - konec

12.3. 2011

Rave on! 2

Slavičín, Áčko

21.00 - Zlatomil
22.30 - Pako djs
00.00 - dMIT.RY
01.30 - Ibe + Astroboj
03.00 - Styrax

12.3. 2011

Vibrator 1st Anniversary

Praha, Roxy

22.00 - Side9000
00.00 - Tvyks
01.00 - Ramadanman aka Pearson Sound
02.30 - Tvyks
03.30 - Smack
05.30 - konec

12.3. 2011

Warm up Citadela

Praha, Mecca

23.00 - Lazy & Doctor
01.00 - Ravic
02.00 - Orbith
04.00 - Ravic

12.3. 2011

Warm up Trancefusion

Praha, SaSaZu

22.00 - Bon Trip (Tripmain + Bon Finix)
00.00 - First State
02.00 - Myon & Shane 54
04.00 - Michael C
06.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně