Mrkni se na line upy pro 8. týden

V Brně Elektra, v Praze velké Let it Roll a na Valašsku oslava JZD. Tak vybírej!

25.2. 2011 06:52:13 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

25.2. 2011

Big Day House Session

Liberec, Spot

21.00 - Marty K! + Petr Hauz
01.00 - J.A.C.
02.30 - Filip
04.00 - Topas
05.30 - Jorge

25.2. 2011

Dynamix

Plzeň, Neurotech

21.00 - Saint Soby
22.30 - O.JeyBee
24.00 - Da Moon
01.30 - Soundjet
03.00 - Home

25.2. 2011

Elektra Margarita Edition

Brno, Fléda

22.00 - Dave Fish
23.30 - Elio
01.00 - Dominik Eulberg
02.30 - Orbith
04.00 - Peter Pea

bar
22.00 - Mr. Cejka
01.00 - Béla En
03.00 - Michael Vee

25.2. 2011

House Nation

Prostějov, Apollo 13

22.00 - Gully
23.30 - Leny
01.00 - Nika
02.30 - Smashing Raver

25.2. 2011

Let it Roll

Praha, ČKD Kolbenova

20.00 - Rudeboy
21.00 - Akira + Bifidus Aktif
22.30 - Sigma
00.00 - Chase & Status + MC Rage
01.30 - Dirtyphonics (live)
03.00 - Spor
04.30 - Pixie + Suki
06.00 - konec

2nd
20.00 - Omek
21.30 - Philip T.B.C.
22.30 - Bar 9
23.45 - Hatcha
01.00 - The Upbeats
02.30 - Chris Renegade
03.30 - Counterstrike
05.00 - M4Y4
06.00 - konec

25.2. 2011

Michael Burian Special

Ostrava, Fabric

22.00 - Peter Key
00.30 - Michael Burian + Victoria
03.30 - Danny Bright
05.00 - Ringo
06.30 - konec

25.2. 2011

Mint B-day P(unk)arty!

Liberec, Faux Pas

22.00 - Xadam
23.00 - Ph8ton
00.00 - Zero
01.00 - Dysko
02.00 - Andrew N
03.00 - Mint + host

26.2. 2011

12 Years of JZD Promotion

Valašské Klobouky, KD Klobučan

19.00 - Juris + Siki
20.30 - PapiOil + X-Basse
22.00 - Lucasch
23.00 - Jerry
00.00 - Christian Fischer
01.30 - Takaaki Itoh
03.00 - Loktibrada
04.00 - Rusty Fox + Martini
05.00 - konec

26.2. 2011

Colorful House

Praha, Chapeau Rouge

22.30 - Dan Cooley
01.30 - Madman
03.30 - Marko Jelič
05.30 - konec

26.2. 2011

Paradise

Brno, Exit

21.00 - Tommy Maag
23.30 - Manack + Siesta
00.30 - Duncan Grey
02.00 - Revis

26.2. 2011

Space Flash #3

Pardubice, AFI-Palace

21.00 - Michael C
23.00 - Michael Burian
01.00 - Marco V
03.00 - Artento Divini
05.00 - konec

2nd
21.30 - Chris Sadler
23.00 - Honza Mayer
00.30 - Lafayette
02.00 - Gody
03.30 - Flash
05.00 - konec

26.2. 2011

Zimní Kačeři

Březnice u Příbrami, MC Březnice

21.00 - Simple Muffin
22.00 - Origami
23.00 - The Streetfighters
00.00 - Kjůba

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně