Mrkni se na line upy pro 7. týden

Na tvrdší hudbu můžeš zajít třeba na Bash Beats, něco měkčího nabídne třeba Hospitality @ Roxy. Tak vybírej!

18.2. 2011 06:50:30 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

18.2. 2011

Bash Beats

Praha, Gox

21.00 - Sens
22.30 - Spirakos (live)
23.30 - Steen & The Keeper
01.00 - Fernanda Martins
03.00 - goLPe
04.00 - Sepromatiq + Hogar

18.2. 2011

Bassriderzz

Oslavany, Zámek Oslavany

20.30 - Hrr.nec
21.30 - Mallet
22.30 - Strictly Puppets
00.30 - Hrr.nec
02.00 - X.Morph
03.30 - Mallet
05.00 - survivors

18.2. 2011

Drumstation

Praha, Cross

21.00 - Skiny
23.00 - Beast 67
00.30 - Rido
02.00 - Dry-Rot
04.00 - Smario

18.2. 2011

Good Life

Praha, Temple

22.00 - Rico
00.00 - Mike Hayes
02.00 - Rico + Big Jay
04.00 - Big Jay

18.2. 2011

Hospitality @ Roxy

Praha, Roxy

22.00 - 2k + Sweg
23.00 - Logistics
01.00 - High Contrast
03.00 - Netsky
05.00 - 2k + Sweg
06.00 - konec

18.2. 2011

Toxymoron

České Budějovice, K2

21.00 - Thinngy
22.30 - Brock
23.30 - Equid
01.00 - Computer Artist
02.30 - Hanzall
03.30 - Clipper + Sergi
04.30 - konec

18.2. 2011

Tune Da Bass

Vyškov, U Prcka

21.00 - Igi + Matcheck
22.30 - Pawouk
00.00 - Katcha
01.30 - Sayko
03.00 - Igi & Matcheck

19.2. 2011

Blockaada

Břeclav, Park-Club

21.00 - Palusz
22.00 - Aurell
23.00 - Indigo
00.00 - Sayko
01.00 - Fish
02.00 - Skill
03.00 - back 2 back

19.2. 2011

Brick Párty

Svitavy, Na Cihelně

21.00 - Davek
22.30 - Klubo
00.00 - The Pipe
01.30 - e - Li
03.00 - Bart
04.30 - konec

19.2. 2011

Circus Night!

Praha, Fragola

22.00 - Martin Frank
01.00 - Elite
03.00 - Martin Frank
05.00 - konec

19.2. 2011

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Fatty M
01.00 - Sascha Funke
03.00 - Roman Rai
05.30 - konec

19.2. 2011

Friendship

Brno, Perpetuum

22.00 - Yareck
00.00 - Ixer
02.00 - Javas + Koala

19.2. 2011

Gangsta Switch

Litomyšl, Heaven Music Club

21.00 - warm-up mix
22.30 - Lecram
01.00 - Eagle
03.30 - Looky

19.2. 2011

House 4 U Mekki Martin

Ostrava, Fabric

22.00 - LaFunk
23.30 - Mekki Martin
01.30 - Loutka
03.30 - LaFunk + Energy
05.30 - konec

19.2. 2011

Last Night a DJ Saved My Life

Praha, Temple

20.00 - Lu2
21.00 - Flux
22.00 - Maztah
23.00 - Trouble Team
00.00 - Lowa A Daniell
01.00 - Rockstar aka Dominik Turza
02.00 - Aka
03.00 - allstar pink ponk

2nd
21.00 - Bouler
22.00 - Miss B
23.00 - Kristee
00.00 - Levis
01.00 - Braun
02.00 - Robot
03.00 - Crazy Helen

DnB & dubstep
21.00 - Alyaz
22.00 - Trusty
23.00 - Ghonzales
00.00 - Rido
01.00 - Akira
02.00 - Beast 67
03.00 - Mefuzo
04.00 - Philip T.B.C.

19.2. 2011

Turn it up!

Olomouc, 15 Minut

21.00 - RanNDaal
22.30 - Doxster
00.00 - Nois
01.30 - Arsee B
02.30 - Mettik
03.30 - Čmelda
04.30 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně