Perfektní kabát na míru? To je Bery designer!

Obchodní domy se neustále plní novými kolekcemi, nejrůznějšími střihy a barvami, z každé výlohy po vás lačně natahují ruku doplňky všemožných tvarů a materiálů a přesto máte pocit, že pro vás to pořád není to pravé ořechové? Pak je nejvyšší čas vyhnout se mainstreamové konfekci a zaměřit se na skutečnou originalitu a kvalitní provedení tzv. na míru.

9.2. 2011 06:09:10 | móda | Charlotte

Luxus, pohodlnost, krásu, zpracování pravou starou krejčovinou, přírodní materiály, to najdete v plzeňském salónu oděvní výtvarnice Evy Beránkové - Bery designer.  Eva Beránková - Bery designer se zabývá originální oděvní tvorbou, výměnou šatníku a celkovou změnou image. Specializuje se na výrobu originálních kabátů, koncertních šatů a kostýmů. Od A do Z. Od kalhot přes sako až ke kabelce a ručně upleteným bezprsťákům. Kromě práce se zákazníkem se věnuje tvorbě svých uměleckých kolekcí. Osobně preferuje výběr barev a materiálů tak, aby docházelo k napětí, které člověka vtipně vyburcuje a vyprovokuje. Zaměřuje se na kombinace a proměny daného kusu oděvu, hraje si s jednotlivými částmi.

Součástí salónu Bery designer je také Ilona Faměrová. Dotváří kolekce vlastní bižuterií. Společně s Evou Beránkovou tvoří pletené oděvy a míchají si originální kombinace přízí. Kromě přehlídek v Plzni byli v roce 2010 vidět na festivalu uměleckých projektů v Chebu - Chebské dvorky, od dubna do října měli výstavu v Zámecké galerii v Krásném Dvoře, v listopadu vystavovali v Galerii Na Háji v Aši. Eva Beránková se svojí novou kolekcí Andy, Kabáty a Brejle postoupila do finále prestižní soutěže návrhářů Top Styl Designer a v rámci Mezinárodních veletrhů módy Styl a Kabo v Brně od 15. 2. Do 17. 2. bude bojovat o titul Top Styl Designer pro rok 2011.

E-shop

Bery designer nechybí také internetový obchod s bohatým sortimentem. Najdete zde originální pletací směsi, čepice, šály a jiné doplňky a látky.

Kde nakupovat?

Adresa salónu: Plzeň, Doudlevecká 20

REKLAMAREKLAMA