Mrkni se na line upy pro 3. týden

První Vendetta tohoto roku, nějaké menší klubovky v Ostravě, drcení sluchovodů na HTP. Tak vybírej!

21.1. 2011 08:05:49 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

21.1. 2011

Bayday 2011

Uherské Hradiště, Mír

20.00 - Liner
21.30 - Coma
23.00 - Vetveyl
01.00 - Lucasch
02.00 - Merflinger
03.00 - Matimur
04.00 - Mildee

21.1. 2011

Dreamscape

Jihlava, Ultima

21.00 - Miuan
22.30 - Vyrys
00.00 - Deepress
01.30 - Cooler-X
03.00 - Miuan&Cooler-X

21.1. 2011

Electrix vs Tranzistor

Prostějov, Apollo 13

22.00 - E.Lec
23.00 - Peter Pea
00.30 - HaWran
02.00 - E.Lec
03.30 - all DJs

21.1. 2011

HardTechno Provincie 5

Brno, Favál

20.30 - Lukas. O
21.15 - Matthew
22.00 - Golpe
23.00 - Schanzz + Warphil
00.00 - Mark Og aka Masser
01.00 - Waldhaus
02.30 - Lenzy
03.30 - Sandy Warez
05.00 - Blade
06.00 - Konec

techno
21.00 - Krttek
22.30 - Bambus Lukhino
23.30 - Black fox + Ls Dos (live)
00.30 - TAKT alias Luckie + Petr Eco
01.30 - CZCream + Cube
03.00 - Phil Albedo
04.00 - Nox
05.00 - Skais
06.00 - konec

21.1. 2011

HouseWars

Brno, 7. Nebe

21.00 - Ivo Hilszek vs Excubitor
23.00 - Dave Legato
00.00 - Duncan Grey
01.00 - Filthy Funk Funk
03.00 - Bon Finix
04.00 - Tommy Maag

21.1. 2011

JZD Promotion Night

Praha, ST.YX

21.00 - Chicco + l33x
23.00 - Měřák
00.00 - X-basse
01.00 - Papioil
02.00 - Zimmer

21.1. 2011

Ravin' 5

Blansko, Rachota

21.00 - open
22.00 - Typhone
23.00 - Mark Smith
00.00 - Cruz
01.00 - Voodoo Piet
02.00 - Holodroid
03.00 - Mort'n
04.00 - back 2 back

21.1. 2011

Smoke Essence 50

Ostrava, Cafe de la Ostrava

19.00 - Piri
00.00 - Leonov Bronski
02.00 - D.Brother
04.00 - MD-Phono

21.1. 2011

The Helix vol. 7

Ostrava, Bar...vy

20.00 - Nexx
22.00 - Van Vega
23.30 - Danny Bright
01.00 - Dusk
02.30 - Michael K
03.30 - Ali Martin
04.30 - George Crusher + Frank J

21.1. 2011

Tune Da Bass

Vyškov, U Prcka

21.00 - Pawouk
22.30 - Moower
00.30 - Panzer
02.30 - Morybundus

21.1. 2011

Vendeta Záblesk Edition

Brno, Fléda

20.30 - Don Pedropoulos
22.00 - Denius
23.30 - Rido + Brooklyn
01.30 - No Money
03.00 - Zoom

2nd
20.30 - UfO + Golly
23.00 - Don Juan Disco (live)
00.00 - Romitronic + Yak + Spool + Kotlyk + Parabot

22.1. 2011

Capricorn

Brno, Fléda

21.00 - Constantine
22.30 - Fake May
00.00 - Cuffia
01.30 - Electronic Bitches

2nd
21.00 - Myself
22.30 - Toomuch
00.00 - Monotype
02.00 - Ziida

22.1. 2011

House Perception by Saxophone

Pardubice, Ponorka

21.00 - start
22.00 - Mr. Hat
00.00 Urka + TomSax (sax)
02.00 Marionette + TomSax (sax)
05.00 - konec

22.1. 2011

Toxymoron

České Budějovice, K2

21.00 - Tubus + Bagheera
23.00 - Chito
00.30 - C.N.B.
02.00 - Dirty Boy
03.00 - Syndrome
04.00 - Brock
05.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně