Trance Euphoria 040 - Už nejsme v krizi?

Leden je pro taneční scénu vždy kritickým měsícem. Letos si však nemůžeme stěžovat :-). Na rozdíl od loňského roku, kdy se celý měsíc v České republice neukázal zahraniční trancový DJ, tentokrát do Brna přijede Bryan Kearney, takže spíše můžeme slavit, situace se lepší :-).

6.1. 2011 06:26:43 | informace | Paya

Trance Euphoria 040 - Už nejsme v krizi?

Party reporty - Co se stalo...

Original - 4.12.

Na rozmanité party v pražském klubu SaSaZu své umění předvedl populární Angličan Judge Jules.
tip: prohlédni si fotky

Czech This Future #7 - 10.12.

Pražský klub Touster hostil velmi úspěšnou narozeninovou akci s domácími trancovými talenty.
tip: prohlédni si fotky

Mini Musica - 18.12.

Do Prahy dorazil známý projekt Ernesto & Bastian, tvůrce jedné z hymen slavné Trance Energy.
tip: prohlédni si fotky

Co se ještě dělo

V Brně na party Upstream vystoupil po boku Stepana Brucka další talentovaný domácí DJ Thomas Coastline, v Ostravě na party Evolution Special zase po boku Martina Grednera ruský mladík Arty. V pražské Mecce na akci Vogue vs Meccamix vedle rezidentní LayDee Jane nechyběl houslista Michael Hejč. V polovině měsíce v Praze v SaSaZu odehrál velký set housový borec Laidback Luke a kromě něj si zahrála také LayDee Jane. Konečně, o Silvestra v ostravském Fabricu zářil holandský DJ Artento Divini.

Party tipy - Co se chystá...

Intensive - 28.1.

Nejkvalitnější domácí akcí bude nepochybně brněnská party v klubu 7. nebe, v jejímž line-upu figuruje irský mistr Bryan Kearney, nadějná domácí dvojka Andrew Mallet & Hellman a další domácí hvězdičky TyPhone, Deepress a Deivis. V konkurenci jednoznačně vrcholná akce měsíce.
tip: prohlédni si fotky z posledního českého vystoupení Bryana Kearneyho
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy

Z českých akcí bez zahraničních trancových hvězd stojí za připomenutí Vogue v pražské Mecce (14.1.), kde bude hrát LayDee Jane, Beat Street Release Tour v lounském Imperiu (22.1.), kde bude hrát Michael C, a House Factory Live v ostravském Fabricu (28.1.), kde bude hrát Martin Gredner.

Party newsy - Co se čeká...

Únor nám nabídne zajímavou shodu okolností jako v roce 2007, kdy se začátkem března na pražské klubovce předvedl mistr Markus Schulz a druhý den nato se uskutečnila holandská megaparty Trance Energy. Tentokrát to bude opět podobné - nejprve do Prahy přijede Markus Schulz a týden poté se v Holandsku uskuteční Energy. Rozdíl nicméně bude zásadní - zatímco před třemi lety hrál Markus jak v klubu, tak právě na halovce, letos bude jen v klubu. Halovka totiž ztratila přízvisko „Trance“ a v rámci konceptu „Energy“ na DJe jako je Markus nezbývá mnoho místa. Škoda...

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně