Milujte svou krásu s Yellow.Jacket.Angel!

O Anně, která se prezentuje pod značkou Yellow.Jacket.Angel, jsme se už zmiňovali.

3.1. 2011 06:15:09 | móda | Charlotte

Patřila mezi řadu umělkyň, které se snažily na trhu prorazit ručně vyráběnými šperky.

A víte, proč o ní píšeme znova? Anna nás zkrátka naprosto okouzlila novými kolekcemi, neotřelými návrhy a zcela vynikla nad všemi ostatními, kteří se pokoušejí fušovat do stejného řemesla a pracovat se stejnými materiály.

Prezentuje se zejména na facebooku. Zde má k dispozici fotogalerii šperků, které jsou již prodány, rezervovány nebo teprve na svého majitele čekají.

Anna není typ ženy, která by vyráběla šperky vyloženě pro komerční účely. Každý kousek je originál vyrobený z lásky k řemeslu a Anna se nezabývá ani tak tím, co je právě teď in, spíše hledá vlastní cestu, snaží se vyvíjet a zlepšovat své návrhy, ke kterým má vztah a věří, že se její šperky dostanou do těch správných rukou.

A proč jsem si tak moc oblíbila právě tvorbu Yelow.Jacket.Angel? Odpověď je zcela jednoduchá.. Ozdoby na kabáty, kabelky či čepice, sexy náhrdelníky, výrazné náušnice, prsteny, či zimní šály … není pochyb o to, že u Anny nalezneme doplňky, které nás nejen zahřejí, ale také z nás udělají módní guru pro současnou sezónu!

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně