Šortky v zimě - hot or not?

Myslíte si, že je v pohodě vyrazit ve sněhové vánici a v mrazu - v šortkách pod zadek a rádoby zimních punčocháčích? Jde o věc názoru.

23.12. 2010 06:19:27 | móda | Charlotte

V posledním období (rozumějte zimním-kalamitním-mrazivém počasí) se světoznámé hvězdy objevují právě v kraťoučkých šortkách, kde se snaží oslnit veškerá média a chtějí ovlivnit celý módní průmysl.

Přestože patřím mezi příznivce nových a neotřelých módních kreací, nejsem si jista, zda se miniaturní šortky, které jsou určeny spíše pro lehké děvy, mohou zařadit do módních trendů zimy 2010/2011.

Tento (omlouvám se za vyjádření, ale nemohu si pomoci) směšný model, který se sem tam objevil na módních molech, rozhodně není určen pro ženy nad 30 let. I kdyby měla 30letá žena postavu supermodelky, raději se oblékne do zimního oblečení, které se skládá z žensky střiženého kostkovaného kabátu, kalhot do pasu a sexy zimních kozaček na nižším klínku.

Zde už skutečně záleží jen na vás - budete v zimě nosit minišortky a vyzývavé kozačky na podpatku nebo se raději necháte inspirovat vkusem a elegancí?

REKLAMAREKLAMA