Tom Brady vyměnil Nike za Under Armour

Tento sexy quarterback, hrající americký fotbal za tým New England Patriots, se stal novou tváří sportovního oblečení značky Under Armour. Vyměnil tak gigantickou značku Nike za menší značku Under Armour. Proč?

9.12. 2010 06:24:01 | móda | Butterffly

Mise této firmy, která se specializuje na sportovní kolekce, je vytvořit funkční oblečení, ve kterém budou všichni sportovci dosahovat lepších a lepších výsledků za pomocí vědy, vášně a stále se vyvíjející inovace. Brady se v nové kampani objeví začátkem příštího roku. V lednu vyjdou různé tiskové reklamy a v létě se začnou vysílat televizní reklamy. Brady nám představí sportovní oblečení pro volný čas, ale i trénink, kde je zvláště funkční prádlo zapotřebí.

Tom Brady podepsal smlouvu poté, co v létě ukončil svou smlouvu se značkou Nike. Proč to udělal, když se mohl stát jedním ze slavných mužů jako Tiger Woods či Michael Jordan? Média tvrdí, že smlouvu podepsal hlavně kvůli tomu, že podepsáním získá určitý podíl firmy, která mu vynese více peněz než u značky Nike. Získáním jeho podpisu, se také značka dostává výše v žebříčku soutěže mezi značkami jako je Nike, Adidas a Reebok.

Při psaní tohoto článku mě napadla myšlenka, zda můžeme tuto zprávu považovat také za malou předzvěst, že sláva velkých, ale nesmrtelných značek v oblasti sportu, se pomalu vytrácí, anebo se prostě našel jen jeden sportovec, který dal přednost penězům před osvědčenou značkou, i když Brady tvrdí, že je důležité sladit se se značkou, která sdílí jeho hodnoty a tím je právě Under Armour? Ale není pro sportovce důležitější samotný sport a vše kolem něj, včetně perfektního oblečené, než samotné peníze? Nebo že by byla značka Under Armour na cestě k lepší a dokonalejší výrobě sportovního funkčního oblečení? Dozvíme se časem.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně